#مهسا_امینی

تاریخ انتشار نسخه‌های نسل نهمی Crash Bandicoot 4: It’s About Time اعلام شد

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم در راه است

نسخه‌های نسل نهمی Crash Bandicoot 4: It's About Time

استودیوی تویز فور باب و شرکت اکتیویژن سرانجام تاریخ انتشار نسخه‌های نسل نهمی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را اعلام کردند.

در حالی که هفت سال از عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی کرش بندیکوت می‌گذشت، اکتیویژن سه نسخه‌ی ابتدایی فرنچایز را ریمستر کرد و در قالب Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به بازار فرستاد. این محصول به خاطر عوامل مختلفی از جمله گیم‌پلی و جلوه‌های بصری به‌روزرسانی شده بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. در پی چنین موفقیت‌هایی، ناشر آمریکایی متوجه شد کرش بندیکوت همچنان طرفداران زیادی دارد. از همین رو، تصمیم گرفت بخشی از تمرکز خود را روی ساخت محصولات تازه بر اساس این فرنچایز محبوب قرار دهد.

در حالی که حدودا دو سال از انتشار Crash Bandicoot N. Sane Trilogy می‌گذشت، اکتیویژن Crash Team Racing Nitro-Fueled را برای پلتفرم‌های هدف عرضه کرد که نسخه‌ی ریمستر Crash Team Racing به شمار می‌رود. محصول مشترک بیناکس و اکتیویژن جدا از ثبت نقدهای مثبت، جوایز مختلفی را از سوی مراسم‌های معتبر از جمله The Game Awards دریافت کرد. ناشر آمریکایی حدودا یک سال پیش Crash Bandicoot 4: It’s About Time را در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار داد که برخلاف N. Sane Trilogy و Nitro-Fueled ریمستر نبوده و یک بازی کاملا جدید است.

تویز فور باب و اکتیویژن ساعاتی قبل تاریخ انتشار نسخه‌های نسل نهمی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را تایید کردند. بر این اساس، دارندگان سه کنسول پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس از ۲۲ اسفند (مصادف با ۱۲ مارس) قادر به تجربه‌ی بازی مزبور خواهند بود. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ هم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در حال حاضر تاریخ مشخصی نداشته و سازندگان تنها اعلام کردند در جاری میلادی منتشر می‌شود اما نسخه‌ی سوییچ همزمان با نسخه‌های نسل نهمی عرضه خواهد شد. در ضمن، نسخه‌های نسل نهمی ۵۹.۹۹ دلار قیمت دارند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و سوییچ هم ۳۹.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.

از ویژگی‌های شاخص نسخه‌های نسل نهمی Crash Bandicoot 4: It’s About Time می‌توان به سرعت بارگذاری بالا و پشتیبانی از صدای سه بُعدی اشاره کرد. نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شوند. نسخه‌ی ایکس‌باکس سری اس هم به واسطه‌ی تکنیک آپ‌اسکیل از همین وضوح تصویر بهره می‌برد. علاوه بر این‌ها، نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 از Activity Cards و قابلیت‌های منحصر به فرد دوال‌سنس پشتیبانی خواهد کرد. در ضمن، دارندگان نسخه‌های قدیمی It’s About Time می‌توانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای آپگرید مربوط به نسخه‌های نسل نهمی را دریافت کنند.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time، دنباله‌ای مستقیم برای Crash Bandicoot N. Sane Trilogy بوده و تلاش‌های کرش برای مقابله با دکتر نئو کورتکس را به تصویر می‌کشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا