چرا انتشار Counter-Strike 2 صدای گروهی از کاربران را درآورده است؟

شروع انتقادها پس از تنها ۴ روز!

انتشار Counter-Strike 2

در حالی که تنها چهار روز از انتشار Counter-Strike 2 بصورت رسمی می‌گذرد، صدای اعتراض گروهی از کاربران به گوش می‌رسد.

ولو (Valve) اوایل سال جاری میلادی به شایعه‌ها خاتمه داد و از Counter-Strike 2 رونمایی کرد. این بازی بصورت آزمایشی در دسترس تعداد کمی از کاربران قرار گرفت تا مشکلات احتمالی شناسایی و رفع شوند. این شرایط برای مدتی ادامه داشت تا اینکه کانتر استرایک 2 چند روز پیش از حالت آزمایشی خارج شد و بصورت رسمی در دسترس تمامی کاربران قرار گرفت. اینطور که بنظر می‌رسد، ولو در انتشار جدیدترین محصولش عجله به خرج داده است.

انتظارها چند روز پیش به پایان رسید و انتشار Counter-Strike 2 سرانجام رخ داد اما گروهی از کاربران به هیچ وجه از نتیجه کار راضی نیستند. این بازی در مقایسه با Counter-Strike: Global Offensive جلوه‌های بصری بهتری داشته، سیستم نورپردازی واقع گرایانه‌‎تری در خود دارد، دود به شلیک گلوله واکنش نشان داده و برخی موارد مرتبط با گیم پلی هم تغییر یافته‌اند. با این حال، کاربران از حذف کامل کانتر استرایک گلوبال آفنسیو از استیم و جایگزین شدنش با کانتر استرایک 2 ناراضی هستند؛ زیرا محصول جدید تعداد قابل توجهی از قابلیت‌های محصول پیشین را در خود ندارد.

یکی از کاربران فروم Reddit تعدادی از قابلیت‌های Counter-Strike: Global Offensive که در Counter-Strike 2 وجود ندارند را لیست کرد؛ برای مثال، می‌توان حذف برخی از نقشه‌های Wingman و Competetive، عدم وجود نقشه‌های ساخته شده در Workshop و عدم وجود مدهایی مانند Arms Tace و Danger Zone را نام برد. در ادامه، کاربران دیگر به ماجرا اضافه شده و موارد دیگری را نام بردند که در کانتر استرایک 2 دیده نمی‌شود. یکی از مهم‌ترین‌ها، عدم پشتیبانی از سیستم عامل مک است که باعث شده بسیاری نتوانند پای تجربه آن بنشینند. در ضمن، سرورها وضعیت خوبی نداشته و برخی کاربران با لگ شدید دسته و پنجه نرم می‌کنند.

اگر سعی کرده‌اید در رقابت‌های آنلاین Counter-Strike 2 شرکت کنید اما موفق نشده‌‎اید، باید بگوییم تنها نیستید. طبق بیانیه رسمی، ظرفیت سرورها در برخی مناطق پر شده و به همین دلیل، بسیاری قادر به تجربه بازی نیستند. سازندگان همچنین تاکید کرده‌اند ظرفیت سرورها را در سریعترین زمان ممکن افزایش می‌دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا