نسخه نسل بعدی Control: Ultimate Edition به تاخیر افتاد

تاریخ انتشار جدید هنوز مشخص نیست

نسخه نسل بعدی Control: Ultimate Edition به تاخیر افتاد سینا توسلی ۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

بازی Control برای پلتفرم‌های PlayStation 5 و Xbox Series X / S به‌روزرسانی خواهد شد، اما بازیکنانی که می‌خواهند این عنوان را با نرخ فریم بهبود یافته و فناوری Ray-Tracing در کنسول‌های نسل نهم بازی کنند، باید بیشتر منتظر بمانند. توسعه دهنده این عنوان، Remedy Entertainment، اعلام کرده است این بازی، که انتظار می‌رفت همزمان با عرضه کنسول‌های جدید انتشار یابد، در اوایل سال ۲۰۲۱ از راه خواهد رسید.

تاریخ مشخصی فراتر از این اعلام نشده است. کمپانی Remedy Entertainment در توئیتی نوشت كه زمان بیشتری برای اطمینان از “بی‌نقص بودن” نسخه نهایی (The Ultimate Edition) مورد نیاز است. نسخه نهایی شامل بازی اصلی و همچنین دو اکسپنشن آن با نام‌های The Foundation و AWE است.

یک به‌روزرسانی از تیم توسعه دهنده: عنوان Control Ultimate Edition، اوایل سال ۲۰۲۱ به پلتفرم‌های نسل بعدی خواهد آمد.

ما می‌خواهیم کیفیت نهایی بازی بی‌نقص باشد و بنابراین برای کار روی آن به زمان بیشتری نیاز داریم. ممنون از درک و صبوری شما!

—Remedy Entertainment در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (remedygames@)

انتظار می‌رود که نسخه نسل بعدی بازی Control روی کنسول‌ها، از نظر کیفیت گرافیکی و جلوه‌های بصری با نسخه رایانه‌های شخصی برابر باشد. این عنوان که یکی از اولین بازی‌ها با فناوری Ray-Tracing یا رهگیری پرتو در رایانه‌ها بوده است، در کنسول‌های PS4 و Xbox One کاملا قابل اجرا است، اما بسیار جای پیشرفت دارد.

نسخه نهایی بازی کنترل، اکنون در پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC در دسترس است. این شوتر سوم شخص اخیرا از طریق قابلیت بازی ابری (cloud gaming) برای Nintendo Switch هم منتشر شد.

ورژن نسل بعدی این عنوان کمی بحث برانگیز است، چون فقط برای بازیکنانی که نسخه Ultimate Edition را در کنسول‌های نسل هشتم خریداری کرده‌اند به صورت رایگان به‌روز‌رسانی خواهد شد. این یعنی بازیکنانی که تمایل تجربه دوباره بازی را دارند و آن را زودتر از انتشار نسخه نهایی تهیه کرده‌اند، باید دوباره بازی را برای کنسول جدید خود خریداری کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا