#مهسا_امینی

پشتیبانی از نسخه‌ی کنسولی بازی Gwent هفته‌ی آینده به پایان می‌رسد

اولویت، موبایل‌ها و رایانه‌های شخصی هستند!

نسخه‌ی کنسولی بازی Gwent: The Witcher Card Game

شرکت سی‌دی پراجکت رد رسما تایید کرد که دیگر هیچ تصمیمی مبنی بر حمایت از نسخه‌ی کنسولی بازی Gwent: The Witcher Card Game ندارد و هیچ به‌روزرسانی جدیدی را برای این اثر عرضه نخواهد کرد.

اصلی‌ترین دلیل این کار از سوی این شرکت لهستانی، توجه بیشتر به کاربران این بازی در پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و تلفن‌های هوشمند بوده چرا که از بازی Gwent: The Witcher Card Game در این پلتفرم‌ها، بیشتر از کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس استقبال شده است.

CD Projekt RED در رابطه با این مسئله، بیانیه‌ی زیر را منتشر کرد:

با عرضه‌ی بازی Gwent: The Witcher Card Game در سیستم عامل iOS و همچنین اندروید (به زودی) تعداد پلتفرم‌هایی که باید به آن‌ها توجه کنیم، بیشتر از گذشته خواهد شد. با داشتن یک آینده‌نگری ایده‌آل، بعید به نظر می‌رسد که بتوانیم حمایت و پشتیبانی مناسبی از نسخه‌های مختلف این بازی داشته باشیم و ویژگی‌های آن را در تمام پلتفرم‌ها بهبود ببخشیم.

با توجه به اینکه موبایل‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی محبوب‌ترین پلتفرم برای تجربه‌ی این عنوان به‌حساب می‌آید، به سختی این تصمیم را گرفتیم که از نسخه‌ی کنسول بازی Gwent: The Witcher Card Game دیگر پشتیبانی نداشته باشیم.

با این حال، اگر جز کسانی هستید که این بازی را برای کنسول‌ پلی‌استیشن 4 و یا ایکس‌باکس وان خریداری کرده‌اید، می‌توانید با داشتن یک حساب کاربری GOG تمام اطلاعات و فایل‌های ذخیره‌ی بازی خود را به نسخه‌های رایانه‌های شخصی، اندروید و یا iOS منتقل کنید تا از این لحاظ، چیزی را از دست نداده باشید.

بنابراین، آخرین به‌روزرسانی نسخه‌ی کنسولی بازی Gwent: The Witcher Card Game در تاریخ 18 آذر ماه سال جاری (مصادف با 9 دسامبر 2019 میلادی) عرضه خواهد شد و پس از آن، حمایت سی‌دی پراجکت رد از این اثر در کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، برای همیشه به پایان خواهد رسید.

این بازی کارتی در زمستان 2018 میلادی برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود و ماه گذشته برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفت. هنوز خبری از تاریخ انتشار رسمی این عنوان در سیستم عامل اندروید وجود ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا