با به‌روزرسانی جدید Concrete Genie به استقبال کریسمس بروید

یک به‌روزرسانی رایگان برای تشکر از طرفداران

به‌روزرسانی جدید Concrete Genie

به مناسبت نزدیک شدن به زمان برگزاری کریسمس، اعضای استودیوی پیکسل‌اوپز به‌روزرسانی جدید Concrete Genie را منتشر کردند که حال و هوای این جشن را به مخاطبان این اثر القا می‌کند.

برخی از استودیو‌های بازی‌سازی با نزدیک شدن به کریسمس تصمیم می‌گیرند تا حال و هوای جشن سال نو را به بازی خود بیاورند. در نتیجه، یک به‌روزرسانی منتشر کرده و پوسته‌ها یا آیتم‌هایی را با محوریت کریسمس به بازی خود اضافه می‌کنند. استودیوی پیکسل‌اوپز از این قضیه مستثنی نبوده و به مناسب نزدیک شدن به کریسمس، به‌روزرسانی جدید Concrete Genie را منتشر کرده است.

به‌روزرسانی جدید Concrete Genie که رایگان است، بسته‌ی Holiday Brush Design را به این عنوان ماجراجویی اضافه می‌کند. وقتی بازی را برای اولین بار پس از نصب به‌روزرسانی اجرا می‌کنید، از شما پرسیده می‌شود که مایل به استفاده از طرح‌های این بسته هستید یا خیر. در صورت تمایل، این طرح‌ها به لیست انتخاب‌ها اضافه شده و می‌توانید آن‌ها را روی دیوارهای شهر نقاشی کنید. اگر هم پس از مدتی منصرف شدید، می‌توانید آن را غیرفعال کنید تا طرح‌های مربوط به این بسته دیگر در لیست انتخاب‌های شما ظاهر نشوند.

به گفته‌ی دامینیک روبیلیارد (Dominic Robilliard)، کارگردان نوآوری Concrete Genie، اعضای استودیوی پیکسل‌اوپز می‌خواستند تا بابت انتشار موفقیت‌آمیز این بازی از طرفداران تشکر کنند. در نتیجه، تصمیم گرفته شد تا چنین به‌روزرسانی توسعه یابد. او همچنین ابراز امیدواری کرد با انتشار به‌روزرسانی ۱.۰۶، خانواده‌ها هم بتوانند از این انحصاری پلی‌استیشن لذت ببرند:

ما این بازی و داستان آن را به‌گونه‌ای طراحی کردیم که تا برای تمامی سنین جذاب باشد. امیدوار بودیم تا طرح‌های متنوع و گیم‌پلی خلاقانه‌ی این بازی حس خوبی را به خانواده‌ها منتقل کند. امیدوار هستیم خانواده‌های بیشتری در طول تعطیلات و روزهای بعد آن به تجربه‌ی Concrete Genie پرداخته و از آن لذت ببرند.

داستان Concrete Genie در شهری کوچک با نام دِنسکا جریان دارد که بیشتر ساکنین خود را از دست داده و بسیار آلوده شده است. شخصیت اصلی هم پسربچه‌ای با نام اَش است که بیشتر اوقات خود را با نقاشی کشیدن در دفترچه‌اش می‌گذارند. یک روز، تعدادی از بچه‌ها دفترچه‌ی او را گرفته، آن را پاره کرده و صفحاتش را در اقصی نقاط شهر پخش می‌کنند. اَش هم که علاقه‌ی زیادی به نقاشی‌هایش دارد، تصمیم می‌گیرد تا تک تک برگه‌ها را پیدا کند. در همین حین، متوجه می‌شود که قلم او قدرت جادویی داشته و می‌تواند نقاشی‌ها را زنده کند. پس از این اتفاق، این پسربچه‌ی تنها و منزوی تصمیم می‌گیرد تا زندگی را به شهر دنسکا بازگرداند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا