بسته‌های الحاقی برای بازی Code Vein در راه است

بسته‌‌های الحاقی اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شوند

بسته‌های الحاقی برای بازی Code Vein

Bandai Namco تایید کرد که بسته‌های الحاقی جدیدی برای بازی Code Vein در راه است. این بسته‌ها اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شوند.

کمپانی Bandai Namco در حساب کاربری توییتر خود تایید کرد که سه بسته‌‎ی الحاقی جدید برای بازی سولز لایک جدید خود یعنی Code Vein آماده خواهد کرد و این DLCها قرار است در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شوند. Code Vein یک بازی در سبک اکشن نقش‌آفرینی و هک اند اسلش است که توسط باندای نامکو تولید و عرضه شده. طراحی این بازی شباهت‌های بسیار زیادی به سری بازی‌های Dark Souls دارد. از مهم‌ترین ویژگی بازی Code Vein می‌توان به کاراکتر‌های انیمه‌ای اشاره کرد.

به نظر می‌رسد فروش بازی Code Vein برای شرکت باندای نامکو راضی کننده بوده و به همین دلیل، این کمپانی ژاپنی تصمیم گرفته تا سال ۲۰۲۰ میلادی از این بازی پشتیبانی کند. هیچ اطلاعاتی جامعی در خصوص بسته‌های الحاقی بازی در دسترس نیست فقط با اسنتاد به توییت، این سه بسته‌‎ی الحاقی شامل باس‌ها، سلاح‌ها، لباس‌ها و Blood Codesهای جدید می‌شود. همچنین هر کدام از این DLCها روایت داستانی و مراحل تازه‌ای به بازیکنان اراعه می‌کند.

پیش از انتشار این سه بسته‌ی الحاقی، به‌روزرسانی بزرگی در انتظار این بازی است. شرکت باندای نامکو اعلام کرد که در ماه دسامبر امسال به‌روزرسانی تازه‌ای که شامل لباس، رقص و Emoteهای جدیدی مربوط به کریسمس می‌شود، منتشر خواهد کرد.

داستان بازی Code Vein در محیطی پسا-آخرالزمانی رخ می‌دهد و بازیکن در نقش یک Revenant و یا نوعی خون آشام است، در این بازی ایفای نقش می‌کند. از نکات دیگر بازی می‌توانیم به سازنده‌های این بازی اشاره کرد. تیم توسعه این بازی، تلفیقی از دو استودیوی Shift و Marvelous است، این دو شرکت پیش از این روی عناوین مختلف God Eater کار کرده بودند.

بازی Code Vein در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا