#مهسا_امینی
نقشه Shi No Numa بازی ونگارد

راهنمای ایستر اگ‌های نقشه Shi No Numa بازی ونگارد

نقشه قدیمی و دوست داشتنی، حس و حال تازه و بی نظیر!

یکی از نقشه‌های دوست داشتنی و قدیمی بخش زامبی سری بازی کالاف دیوتی به ونگارد بازگشته و این یعنی ایستر اگ‌های جدیدی در اختیار ما قرار گرفته است. قصد داریم در این مطلب نگاهی به ایستر اگ‌های نقشه Shi No Numa بازی ونگارد داشته باشیم.

فصل چهارم بازی Call of Duty Vanguard برای طرفداران بخش زامبی خود نقشه‌ای خاطره انگیز به ارمغان آورد. نقشه Shi No Numa بازی ونگارد بار دیگر  برگشته تا با خط داستانی تازه و البته ایستراگ‌های قدیمی و جدید، ما را به خاطرات کودکی ببرد. در ادامه قصد داریم نگاهی به راهنمای ایستر اگ Shi No Numa در Call of Duty Vanguard داشته باشیم.

ایستر اگ تلفن موزیکال

همراه با تفنگ Wunderwaffe DG-2، ایستر اگ کلاسیک تلفن باز گشته است. شما برای فعال سازی ایستر اگ تلفن باید به اتاق ارتباطات (Comm Room) در بخش شمال شرقی نقشه بروید. شما می‌توانید موسیقی این بخش را با سه مرتبه استفاده از تلفن سیاه درون ساختمان گوش دهید. موسیقی که پخش خواهد شد بدون شک برای طرفداران قدیمی آشنا بوده، با این حال موسیقی پخش شده نسخه بدون وکال موسیقی The One اثر النا سیگمن (Elena Siegman) است که پیش‌تر در نقشه Shi No Numa شنیده بودیم.

ایستر اگ موسیقی سامانتا

ایستر اگ موسیقی سامانتا با نام لالایی سامانتا (Samantha’s Lullaby) اولین مرتبه در نقشه Shi No Numa بازی Call of Duty Black Ops III به مشاهده شد و حال شما می‌توانید این ایستر اگ را در نقشه Shi No Numa بازی ونگارد نیز فعال کنید. مراحل فعال سازی این ایستر اگ در ونگارد کاملا مشابه مراحل فعال سازی ایستر اگ در بلک اپس ۳ هستند. در ادامه راهنمای این ایستر اگ را برای کسانی که با آن آشنا نیستند شرح می‌دهیم.

برای فعال سازی این ایستر اگ، شما ابتدا باید به کلبه ماهیگیری (Fishing Hut) در نقشه رفته به هر چهار ماهیتابه درون کلبه شلیک کنید. اگر پاد ساعت گرد در کلبه حرکت کرده و ابتدا سمت راست خود را نگاه کنید، ماهیتابه اول را مشاهده می‌کنید. پس از آن وارد اتاق شده و سمت چپ خود را نگاه کنید تا ماهیتابه دوم را مشاهده کنید. به مسیر خود که ادامه دهید، ماهیتابه سوم را روبه روی خود می‌بینید و اگر هنوز به حرکت پاد ساعت گرد خود ادامه داده باشید، سمت چپ شما چهارمین و آخرین ماهیتابه دیده می‌شود. ماهیتابه چهارم بالای چند جعبه قرار دارد.

زمانی که به هر چهار ماهیتابه شلیک کردید، به کلبه باز گردید. در کلبه مقداری کاه روی زمین مشاهده می‌کنید و روی کاه‌ها چند ماهی و عروسک ساماناتا مکسیس (Samantha Maxis) که در حقیقت عروسک یک جعبه موسیقی است را می‌بینید. به سمت عروسک رفته، با آن تعامل کنید تا صدایی بشنوید.

پس از آن به پل میان کلبه ماهیگیری و کلبه اصلی (Main Hut) باز گردید. در آنجا عروسکی دیگر از سامانتا بر یکی از پایه‌های پل می‌بینید. به عروسک که شلیک کنید، تلپورت خواهد شد و این اتفاق معمولا چهار مرتبه رخ می‌دهد. شما باید تا زمان ناپدید شدن عروسک سامانتا به آن شلیک کنید.

در پایان به عروسک سامانتا در کلبه باز گردید. تعامل دوباره با عروسک سبب کامل شدن ایستر اگ شده و به عنوان جایزه قدرت Max Ammo را دریافت کرده و موسیقی Samantha’s Lullaby پخش می‌شود.

ایستر اگ Rampage Inducer

یکی از پر طرفدارترین ویژگی‌های بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops Cold War، ویژگی Rampage Inducer بود. این ویژگی در یک دستگاه خلاصه شده که شما با استفاده از آن سرعت و میزان اسپاون دشمنان را سریع‌تر می‌کردید تا هر چه زودتر از دورهای ابتدایی طاقت فرسا و کم سرعت عبور کنید.

خوشبختانه این ویژگی از نو در اختیار ما قرار گرفته و باید گفت برای کسانی که دوست دارند هر چه سریع‌تر وارد دنیای اکشن پر سرعت بخش زامبی بازی ونگار شوند بسیار عالی است. شما برای فعال سازی Rampage Inducer باید چند کار ساده را انجام دهید. ابتدا باید طبق ترتیبی خاص به پنج فانوس آویزان در اولین اتاق بازی شلیک کنید. ناگفته نماند که به نظر شما باید پیش از پایان یافتن زمانی خاص به آن‌ها شلیک کنید و همین موضوع سبب چالش بر انگیز شدن این ایستر اگ می‌شود و در صوتی که موفق نشوید در زمانی محدود به آن‌ها شلیک کنید، باید این رویه را از نو آغاز کنید.

اولین فانوس در پنجره بخش غربی اتاق قرار داشته و شما می‌توانید در کنار آن سلاح SVT-40 را پیدا کنید. شما برای تماشای این فانوس، باید به پنجره نزدیک شده و فانوسی که خارج از اتاق قرار گرفته را پیدا کرده و به آن شلیک کنید. اگر به درستی فانوس را مورد هدف قرار دهید، نور آن به رنگ نارنجی پر رنگ تغییر می‌کند.

پس از آن، شما باید در جهت عقربه‌های ساعت به سمت پنجره بعدی اتاق رفته و به دومین فانوسی که از نو خارج از ساختمان است شلیک کنید. برای یافتن سومین فانوس، شما باید به حرکت خود در جهت عقربه‌های ساعت ادامه دهید، تا زمانی که به راه بند پس از پله‌های درون اتاق برسید. سومین فانوس پشت راه بند دیده می‌شود.

به حرکت خود ادامه دهید تا به پنجره بعد برسید. در پنجره بعدی هر دو فانوس چهارم و پنجم را مشاهده خواهید کرد. فراموش نکنید که همه چیز باید به ترتیب انجام شود و از همین رو ابتدا به فانوس سمت راست و سپس به فانوس سمت چپ شلیک کنید. پس از شلیک به فانوس پنجم، Rampage Inducer در یک Dark Aether Rune ظاهر می‌شود و زمانی که با آن تعامل داشته باشید، فعال شده و پس از آن باید منتظر سیل زامبی‌ها باشید.

بسیاری از کاربران باور دارند که پیش بردن ایستر اگ‌های بخش زامبی بازی‌های کالاف دیوتی، از کشتن زامبی‌ها جذاب‌تر بوده و همین موضوع باعث شده بخش زامبی‌های این سری بازی همیشه مملو از کاربرانی باشد که ساعت‌ها، روزها و حتی ماه‌ها یک نقشه از این بخش را بارها و بارها به پایان می‌رسانند. آیا شما تمام ایستر اگ‌های نقشه Shi No Numa بازی ونگارد را تکمیل کرده‌اید؟ منتظر خاطرات شما از این نقشه دوست داشتنی هستیم.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا