به‌روزسانی جدید World War Z حالت Horde را به این بازی اضافه کرد

انتشار جزئیات بیشتر درباره‌ی زمان اضافه شدن قابلیت کراس‌پلی

به‌روزسانی جدید World War Z

استودیوی سیبر اینتراکتیو با انتشار به‌روزسانی جدید World War Z حالت پرطرفدار Horde و یک نوع دشمن جدید را به این بازی زامبی‌محور اضافه کرد.

بازی World War Z اواسط ماه آوریل سال جاری میلادی منتشر شد و از آن زمان تاکنون پشتیبانی بسیار خوبی را از سوی سیبر اینتراکتیو دریافت کرده است. این استودیوی آمریکایی ساعاتی قبل پنجمین به‌روزرسانی این بازی زامبی‌محور را به‌مناسبت آغاز فصل دوم رقابت‌ها برای تمامی پلتفرم‌های آن منتشر کرد. این به‌روزرسانی دو محتوای جدید و مهم را اضافه می‌کند. اولین محتوا، یک دشمن جدید با نام The Bomber است.

طبق توضیحات سازندگان، بامبرها در گذشته کارشناسان تخریبی بودند اما نهایتا زامبی‌ها آن‌ها را گاز گرفتند. برای کشتن این دشمنان جدید باید به نقاط خاصی از بدن مانند پاها شلیک کنید تا پس از زخمی شدن، یکی از چهار کاربر بمب‌ را خنثی کند. پس از آن، می‌توانید پاداش‌های خود را جمع آوری کنید. طبق اطلاعات منتشر شده، بامبرها منابع و آیتم‌های ارزشمندی را با خود حمل می‌کنند که در ادامه‌ی بازی برای شما و هم‌تیمی‌هایتان کاربردی خواهند بود.

اگر هم علاقه‌ای به خنثی‌سازی بمب‌ها ندارید، توصیه می‌کنیم بامبرها را در میان جمعیت زامبی‌های مهاجم منفجر کنید تا تعداد زیادی از آن‌ها از بین بروند. در ضمن، مطمئن شوید که هیچ کدام از هم‌تیمی‌هایتان در شعاع انفجار قرار نداشته باشد که در غیر اینصورت صدمه خواهد دید. دومین محتوای جدید که به‌همراه این به‌روزرسانی به بازی World War Z اضافه شده، حالت Horde Mode است که کاربران زیادی آن را درخواست کرده بودند.

این حالت در جدیدترین ساخته‌ی سیبر اینتراکتیو Horde Mode Z نامگذاری شده و هدف شما در آن زنده ماندن در برابر موج‌های بی‌شمار زامبی‌ها است. با کشتن زامبی‌ها در هر راند شما و هم‌تیمی‌هایتان منابع و آیتم‌هایی را به‌دست می‌آورید که می‌توانید از آن‌ها برای خرید سلاح‌های جدید، بسته‌های سلامتی، آپگرید سلاح‌های قدیمی، قرار دادن تیربار در نقاط خاص یا استقرار تجهیزات تدافعی استفاده کنید. فاصله‌ی زمانی بین هر موج را هم می‌توایند صرف گشت و گذار در بخش‌های مختلف کنید؛ زیرا تجهیزات و سلاح‌های رایگان در اقصی نقاط نقشه قرار گرفته‌اند.

علاه بر این‌ها، در جریان هر موج به شما و هم‌تیمی‌هایتان ماموریتی‌های فرعی محول می‌شود که هیچ اجباری در انجام آن‌ها وجود ندارد. پاداش انجام این ماموریت‌ها، دریافت منابع بیشتر خواهد بود. جدا از این،‌ها، استودیوی سیبر اینتراکتیو اعلام کرد به‌روزرسانی ششم World War Z قبل به پایان رسیدن فصل دوم منتشر شده و قابلیت کراس‌پلی را به این بازی اضافه خواهد کرد. این به‌روزرسانی همچنین قرار است آیتم‌های تزئینی بیشتری را به بازی اضافه کند. این بازی زامبی‌محور هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا