#مهسا_امینی

آمازون امتیاز پخش سریال The Terminal List با نقش‌آفرینی کریس پرت را خریداری کرد

زمان پخش مشخص نشده است

امتیاز پخش سریال The Terminal List

آمازون موفق شد رقبای خود را شکست داده و امتیاز پخش سریال The Terminal List را خریداری کند. افراد شناخته شده‌ای از جمله کریس پرت در این پروژه حضور دارند.

اگرچه بسیاری از علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون، کریس پرت (Chris Pratt) را به عنوان یک بازیگر می‌شناسند اما او در زمینه‌ی تهیه‌کنندگی هم فعالیت می‌کند. پرت چندی پیش امتیاز ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس رمان دلهره‌آور به نام The Terminal List نوشته‌ی جک کار (Jack Carr) را به‌دست آورد و سپس ایده‌اش را با آنتونی فوکوآ (Antoine Fuqua) در میان گذاشت. آن دو، طرح ساخت سریال را به شرکت ام‌آرسی تلویژن برده و نهایتا توانستند نظر مثبت مدیران این شرکت را برای همکاری با سیویک سنتر مدیا جلب کنند.

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Deadline، شرکت آمازون موفق شد قیمت بالاتری را نسبت به رقبا پیشنهاد داده تا در نهایت امتیاز پخش سریال The Terminal List را از خود کند. کریس پرت نه تنها بازیگر نقش اصلی خواهد بود، بلکه به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی هم در روند ساخت حضور دارد. او تنها تهیه‌کننده‌ی اجرایی این اقتباس تلویزیونی نیست و آنتونی فوکوآ و دیوید دیگیلیو (David DiGilio) هم وظیفه‌ی مشابهی را بر دوش می‌کشند. فوکوآ و دیگیلیو به ترتیب وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی را هم بر عهده دارند. در ضمن، برای اینکه داستان این محصول تا جای ممکن به واقعیت نزدیک باشد، نیمی از تیم نویسندگی را افرادی تشکیل می‌دهند که خودشان یا یکی از اعضای خانواده‌شان، عضو ارتش بوده است.

داستان رمان The Terminal List روی جیمز ریس تمرکز دارد که یکی از اعضای یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده‌ی آمریکا است. در جریان یک عملیات پرخطر و پنهانی، تمامی افراد جوخه‌ی او غافلگیر شده و کمین می‌خورند. شخصیت اصلی داستان نهایتا موفق می‌شود پیش خانواده‌ی خود بازگردد اما خاطرات آن اتفاق تلخ از ذهن او پاک نشده و به‌طور مداوم آزارش می‌دهد. او در همین حین نسبت به صلاحیت خودش برای انجام آن عملیات شک می‌کند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه جیمز متوجه می‌شود گروهی سعی دارند به او ضربه بزنند؛ گروهی که نه تنها زندگی او، بلکه زندگی‌ افرادی را هم که دوستشان دارد، تهدید می‌کنند.

کریس پرت با ایفای نقش در دو سریال Everwood و Parks and Recreation توانست نامی برای خود دست و پا کند اما نقطه‌ی عطف فعالیت او به عنوان یک بازیگر، نقش‌آفرینی در Guardians of the Galaxy بوده است. او با ارائه‌ی یک عملکرد کم‌نقص موفق شد استعدادهای خود را به اثبات رسانده و در لیست بازیگران درجه‌ی یک هالیوود قرار بگیرد. پرت در حال حاضر نه تنها در فیلم‌های مارول حضور دارد، بلکه در فرنچایز Jurassic World هم به ایفای نقش می‌پردازد. در ضمن، سریال The Terminal List نخستین همکاری این بازیگر آمریکایی و آنتونی فوکوآ نیست. این دو قبلا برای ساخت نسخه‌ی بازسازی The Magnificent Seven با هم کار کرده بودند.

جزئیات بیشتری پیرامون دیگر بازیگران یا زمان پخش سریال هنوز منتشر نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا