کریستوفر مک کوری در فیلم جدید تام کروز حضور دارد؟

پاسخ سربسته این کارگردان معروف به هواداران!

کریستوفر مک کوری فیلم جدید تام کروز

با توجه به همکاری نزدیک کریستوفر مک کوری (Chris McQuarrie) با تام کروز، شک و شبهه‌های زیادی در خصوص حضور این کارگردان معروف هالیوودی در فیلم جدید و فضایی تام کروز مطرح شده است.

اگر اخبار دنیای کامیک و سینما را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که تام کروز (Tom Cruise)، یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود، چندی پیش با همکاری ناسا، ایلان ماسک و شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) از ساخت یک فیلم سینمایی در خارج از جو زمین یا همان فضا خبر داد. این اولین فیلم سینمایی است که در فضا ساخته می‌شود و بازیگران آن از جمله تام کروز برای فیلم‌برداری صحنه‌ها به کمک فضاپیما از جو زمین خارج خواهند شد. البته، این فیلم هیچ ارتباطی با مجموعه ماموریت غیرممکن ندارد و متاسفانه هنوز جزئیات چندان زیادی در این خصوص در دست نیست و حتی شرکت تولیدکننده‌ی آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین راستا، اوایل ماه جاری میلادی بود که جیم بریدنستین (Jim Bridenstine)، سرپرست شرکت ناسا، طی پیامی رسما اعلام کرد که تام کروز در نهایت مجوز انحصاری ساخت یک فیلم جدید اکشن ماجراجویی با همکاری ناسا و شرکت اسپیس ایکس را دریافت کرده و مراحل فیلم‌برداری این فیلم قرار است در ایستگاه فضایی بین المللی انجام شود؛ به طوری که علاقه‌مندان برای اولین بار در طول تاریخ سینما با فیلمی روبه‌رو خواهند بود که صحنه‌های آن کاملا خارج از جو زمین ضبط شده است. در پی اعلام این خبر، از آنجا که هنوز نویسنده، کارگردان و حتی سایر بازیکنان این فیلم جدید تام کروز مشخص نیست، چند وقتی است که گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با حضور کریستوفر مک کوری، کارگردان فیلم ماموریت غیرممکن: فال‌اوت (Mission Impossible – Fallout)، در این فیلم به گوش می‌رسد که با قوت گرفتن آن‌ها، سرانجام شاهد واکنش او نسبت به این گفته‌ها هستیم.

در حالی که حضور کریستوفر مک کوری در فیلم فضایی تام کروز به خاطر رابطه بسیار صمیمانه این دو سلبریتی چندان هم دور از انتظار نیست، آقای مک کوری در تازه‌ترین پادکست Light The Fuse در پاسخ به سوال‌های پی‌درپی هواداران، به صورت سربسته اعلام کرد که قادر به ارائه اطلاعاتی در رابطه با این فیلم مورد انتظار نیست.

کریستوفر مک کوری در این خصوص می‌گوید:

آیا من در این فیلم نقش دارم؟ به هیچ عنوان، هیچ چیزی نمی‌توانم در مورد آن فیلم برای شما تعریف کنم.

همان‌طور که ملاحظه کردید، پاسخ کریستوفر مک کوری در خصوص حضور او در فیلم فضایی تام کروز کماکان واضح و شفاف نیست و نمی‌توان در این‌باره با قاطعیت تمام اظهار نظر کرد. به عبارتی، ممکن است که او نیز به همراه تام کروز برای فیلم‌برداری فیلم به ایستگاه فضایی بین‌المللی سفر کند و یا برخلاف گمانه‌زنی‌ها، هیچ نقشی در تولید و اکران فیلم نداشته است.

در طرف دیگر، هرچند به احتمال قوی، تام کروز در آینده‌ی نه چندان دور برای فیلم‌برداری و ایفای نقش در فیلم جدید خود به فضا می‌رود، اما کریستوفر مک کوری همچنان بر این باور است که مجموعه‌ی Mission: Impossible بنا به دلایل متعدد، همچنان از مرزهای کره زمین خارج نمی‌شود و قسمت‌های بعدی این فرنچایز در زمین فیلم‌برداری خواهد شد. این موضوع بار دیگر ثابت می‌کند که فیلم بعدی تام کروز هیچ ارتباطی با سری ماموریت غیرممکن ندارد.

این کارگردان خوش‌ذوق آمریکایی در این زمینه توضیح می‌دهد:

آنچه که در فیلم ماموریت غیرممکن ۷ و ۸ اتفاق افتاد، به قدری دیوانه‌کننده بود که واقعا نیازی به فضا رفتن نیست!

در آخر، پیش از اتمام پادکست، مک کوری به طور مختصر به ساخت یک فیلم مستقل دیگر از سری ماموریت غیرممکن اشاره کرد. او در این گفت‌وگو اعلام کرد که این فیلم در حال حاضر مراحل ساخت ابتدایی خود را با حضور تام کروز طی می‌کند و طبق روال همیشه، علاقه زیادی دارد که متن فیلمنامه قبل از شروع کار به پایان برساند.

دیدگاه شما در رابطه با حضور کریستوفر مک کوری در فیلم جدید و فضایی تام کروز چیست؟ به نظر شما، آیا این کارگردان مشهور هالیوودی در نقش کارگردان به همراه کروز و با همکاری ناسا و ایلان ماسک به ایستگاه فضایی بین المللی سفر خواهد کرد؟ نظرات و پیش‌بینی‌های شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا