ظاهر جدید بازیگر ثور در پیش درآمد Mad Max همه را شوکه کرد!

ثور در مدمکس!

ظاهر جدید بازیگر ثور در پیش درآمد Mad Max همه را شوکه کرد! سورنا رضایی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ سینمای جهان
بازیگر ثور

وب سایت The Daily Mail ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه پیش درآمد Mad Max را منتشر کرد که بازیگر ثور را با گریمی غیرمنتظره نشان می‌دهد.

Mad Max، یک فیلم سینمایی است که توسط جرج میلر (George Miller) در سال ۱۹۷۹ میلادی ساخته شد و در ادامه دو دنباله دریافت کرد. مد مکس سپس به دست فراموشی سپرده شد تا اینکه میلر با ریبوت آن، یعنی Mad Max: Fury Road توانست بار دیگر توجه‌ها را جلب کند. در پی موفقیت‌های Fury Road، طرفداران امیدوار بودند قسمت‌های جدید با فاصله زمانی کمتری ساخته و اکران شوند. هر چند، اختلاف حقوقی میلر و ناشر (وارنر) اجازه نداد این امید رنگ حقیقت به خود بگیرد.

اختلاف حقوقی جرج میلر و وارنر نهایتا حل شد و حالا آن دو تمرکزشان روی پیش درآمد Mad Max: Fury Road قرار داده‌اند که با نام Furiosa شناخته می‌شود. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این فیلم سرگذشت فیوریوسا را به تصویر می‌کشد که طی اتفاقاتی از سکونتگاه خود دزدیده شده و مجبور می‌شود با گروهی از موتورسواران به رهبری دمنتوس همراه شود؛ گروهی که می‌خواهد قدرت و حکومت را از چنگ جو ایمورتان دربیاورد. در حالی که جنگ دمنتوس و جو هر لحظه شعله‌ورتر می‌شود، فیوریوسا باید راهی بیابد تا از این غائله جان سالم به در برده و به خانه بازگردد.

The Daily Mail با انتشار یک پست جدید در وب سایت خود، تصاویر پشت صحنه Furiosa را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد. نکته اصلی و جالب توجه، گریم غیرمنتظره کریس همسورث (Chris Hemsworth) بوده که کاربران فضای مجازی را شوکه کرده است. این گریم به قدری جزئیات دارد که احتمالا برخی از کاربران در نگاه اول متوجه بازیگر استرالیایی نشوند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

وارنر و جرج میلر در قبال پیش درآمد مد مکس محتاطانه عمل کرده و به جز خلاصه داستان، جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته‌اند. از همین رو، نمی‌دانیم بازیگر ثور برای ایفای چه نقشی به Furiosa پیوسته است. هر چند، یک منبع غیررسمی مدعی شده کریس همسورث به عنوان یکی از آنتاگونیست‌ها (دمنتوس یا جو ایمورتان) جلوی دوربین می‌رود. در ضمن، همسورث تنها نام شناخته شده‌ای نیست که میلر را در پروژه مورد انتظارش همراهی می‌کند. آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) نسخه جوان فیوریوسا را به تصویر می‌کشد؛ شخصیتی که در Mad Max: Fury Road نقشش را شارلیز ترون (Charlize Theron) ایفا می‌کرد.

فیلم سینمایی فیوریوسا هم اکنون در کشور استرالیا فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران از تاریخ 4 خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴) آماده شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا