شارلیز ترون از سری Mad Max کنار گذاشته شد

جورج میلر به‌دنبال بازیگر جوان‌تری است

شارلیز ترون در Mad Max

شارلیز ترون بازیگر فیلم Mad Max: Fury Road، طبق تصمیم کارگردان مشهور استرالیایی، جورج میلر، در فیلم بعدی سری Mad Max نقش‌آفرینی نخواهد کرد.

فیلم موفق Mad Max: Fury Road به کارگردانی جورج میلر در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و نظر منتقدین و طرفداران سری مد مکس را به‌ خود جلب کرد. بازیگران محبوبی از جمله شارلیز ترون، تام هاردی، نیکلاس هُلت، رزی وایتلی، ابی لی، کورتنی ایتن، هیو بایرن و رایلی کئو در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

با توجه به موفقیت Fury Road و خوش درخشیدن شارلیز ترون در آن، انتظار می‌رفت این بازیگر آفریقایی آمریکایی در فیلم بعدی سری مد مکس هم ایفای نقش کند اما به‌نظر می‌رسد بازیگر دیگری قرار است جای او را بگیرد. در واقع کارگردان مشهور استرالیایی، جورج میلر، قصد دارد برای فیلم بعدی سری مد مکس، بازیگر جوان‌تری را به عنوان جایگزین شارلیز ترون قرار دهد.

شارلیز ترون به‌تازگی در مصاحبه‌ای که با هالیوود ریپورتر داشته، در مورد این موضوع صحبت کرده است. او می‌گوید این خبری نبوده که انتظار شنیدنش را داشته باشد و قطعا از بابت آن خوشحال نیست.

هضم این مسئله دشوار است. من به جورج واقعا احترام می‌گذارم، آن هم بعد از همکاری‌ای که با یک‌دیگر داشته‌ایم. او یک استاد است و من برای او جز خوبی آرزوی دیگری نمی‌کنم. بله قطعا این موضوع باعث اندوه می‌شود. من واقعا آن شخصیت (Furiosa) را دوست داشتم و خوشحال هستم که توانستم بخش کوچکی از خلق آن را برعهده داشته باشم. او همیشه برای من کسی است که به آن فکر می‌کنم.

با وجود آن‌که هنوز فیلم بعدی سری مد مکس به مرحله‌ی تولید نرسیده، جورج میلر امیدوار است در سال ۲۰۲۱ بتواند آن را به مرحله‌ی ساخت برساند. هنوز بازیگران انتخابی این کارگردان اعلام نشده‌اند اما می‌دانیم شارلیز ترون در فیلم جدید نقش کاراکتر Furiosa را بازی نخواهد کرد و هنرپیشه‌ی جوان‌تری جای او را می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا