کاویار از آیفون ۱۵ پرو ۴ میلیاردی رونمایی کرد؛ بدنه‌ای از جنس طلای ۱۸ عیار!

گوشی‌های خاص برای افراد خاص

آیفون ۱۵ پرو کاویار

کاویار به تازگی از سری آیفون ۱۵ پرو با بدنه‌ای از جنس طلای ۱۸ عیار و قیمت بیش از ۸ هزار دلار رونمایی کرد.

اپل اوایل این هفته بود که از گوشی‌های سری آیفون ۱۵ رونمایی کرد. به دلیل بهره‌مندی از فریم تیتانیومی، اپل نتوانست مدل‌های پرو را با رنگ طلایی راهی بازار کند اما کاویار، برند لاکچری واقع در دبی، به تازگی آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس را با بدنه‌ی طلایی تولید کرده است؛ نه فقط با رنگ طلا، بلکه از جنس طلای ۱۸ عیار!

آیفون ۱۵ پرو اولترا گلد با قیمت پایه‌ی ۸۸۹۰ دلار راهی بازار خواهد شد و در گران‌ترین مدل ۹۸۹۰ دلار قیمت خواهد داشت. آیفون ۱۵ پرو مکس اولترا گلد با قیمت پایه‌ی ۹۶۷۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت و گران‌ترین مدل آن ۱۰۳۹۰ دلار قیمت‌گذاری شده است. مدل‌های طلایی، بدنه‌ای از جنس طلای ۱۸ عیار دارند و لوگوی اپل در مرکز پنل پشتی با طلای ۲۴ عیار ساخته شده است. طبق گفته‌ی کاویار، مدل اولترا گلد از آیفون ۱۵ پرو برای افراد خاص از جمله سلبرتی‌ها، ورزشکاران، سیاست‌مداران و… ساخته شده است.

کاویار همچنین از یک مدل اولترا بلک آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس هم رونمایی کرده است که قیمت پایه‌ی مدل پرو به ۸۰۶۰ دلار می‌رسد و در بهترین مدل هم با قیمت ۹۰۶۰ دلار عرضه خواهد شد. آیفون ۱۵ پرو مکس اما در مدل پایه ۸۸۴۰ و در بهترین مدل، ۹۵۶۰ دلار قیمت‌گذاری شده است. این مدل هم روی پنل پشتی خود لوگوی اپل از جنس طلای ۲۴ عیار دارد اما فریم و بدنه‌ی آن از تیتانیوم هواپیمایی با پوشش PVD ساخته شده است.

علاوه بر مدل اولترا گلد و اولترا بلک، کاویار از سه مدل تایتان بلک، استاری نایت و دارک رد هم رونمایی کرده است. مدل تایتان بلک هم از بدنه‌ای از جنس تیتانیوم هواپیمایی بهره می‌برد اما لوگول اپل در مرکز پنل پشتی از جنس مروارید سیاه ون کلیف و آرپلز ساخته شده است. دو مدل دیگر هم با لوگوی اپل از همین جنس ساخته شده‌اند اما بدنه‌ی آن‌ها جنس متفاوتی دارد.

مدل دارک رد از طرح بسیار زیبایی بهره می‌برد که الهام گرفته از سیاره‌ی سرخ یعنی مریخ است. هر یک الگویی هم که روی آن دیده می‌شود، طرح خاصی از کربن ماربل را به تصویر می‌کشد. کاویار مدعی شده طرح دارک رد این محصول از ماشین‌های مسابقه‌ای لامبورگینی الهام گرفته شده است.

یکی از زیباترین مدل‌های آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس ساخته شده توسط کاویار، استاری نایت است که بدنه‌ی آن از ترکیب کربن مصنوعی با فیبر بنفش ساخته شده است تا کاربران را به یاد نقاشی «The Starry Night» معروف ون گوک بیاندازد. درست مثل مدل دارک رد، در این مدل هم از طراحی خاص و منحصر بفرد کربن ماربل استفاده شده است.

لازم به ذکر است کاویار فقط ۹۹ دستگاه از این گوشی‌های جذاب را تولید کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا