1%
  • 0/10

چه دلایلی موجب حضور کیت بلانشیت در فیلم Borderlands شده است؟

جنون حاصل از کووید

چه دلایلی موجب حضور کیت بلانشیت در فیلم Borderlands شده است؟ ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کیت بلانشیت در فیلم Borderlands

حضور کیت بلانشیت در فیلم Borderlands مسلما برای بسیاری از مخاطبین تعجب‌ برانگیز بوده و اکنون این بازیگر سرشناس از دلایل خود گفته است.

“چرا بازیگری چون کیت بلانشیت (Cate Blanchett) در اقتباس سینمایی Borderlands حضور دارد؟” سوال بجایی محسوب می‌شود که هر شخصی ممکن است به ذهنش خطور کند. این بازیگر استرالیایی که تاکنون جوایز متعددی از جمله دو جایزه اسکار، چهار گلدن گلوب، چهار بفتا  و سه جایزه SAG را برنده شده، مسلما می‌تواند هر نقشی را که بخواهد از میان گزینه‌های موجود انتخاب نماید. به همین دلیل با وجود تعداد بی‌شمار طرفداری که مجموعه بازی Borderlands دارد، حضور در این فیلم احتمالا هیچ دستاورد جدیدی برای این بازیگر به همراه نخواهد داشت.

بلانشیت در گفتگو با نشریه امپایر اظهار داشته که ایشان در زمان کرونا به مانند بسیاری از افراد دیگر دوران کسل‌کننده‌ای را در منزل می‌گذرانده است. “من فکر می‌کنم دیوانگی حاصل از کووید به من دست داده بود. من زمان بسیار زیادی را در باغ می‌گذراندم و بیش از حد از اره برقی و لوازم باغبانی به صورت آزادانه استفاده می‌کردم. بنابراین شوهرم خطاب من گفت که این فیلم می‌تواند زندگی تو را نجات دهد.”

از سوی دیگر این بازیگر سرشناس اقدام به تجربه مجموعه بازی Borderlands نیز کرد. ایشان به منظور آماده‌سازی خود برای حضور در این فیلم اقدام به خرید یک کنسول پلی استیشن 5 و تجربه بازی به همراه همسرش کرد. “من می‌خواستم محدودیت‌های این بازی بدانم و متوجه شم که طرفداران چه چیزی از این کاراکتر را دوست دارند. من واقعا جذب دنیای این مجموعه شدم. کاسپلیرها و کانال‌های یوتیوبی که برای گریم شخصیت‌ لیلیث وجود دارد بسیار جالب است.”

باید به این موضوع نیز توجه داشتیم که لیست عوامل سرشناس تنها به حضور کیت بلانشیت در فیلم Borderlands خلاصه نمی‌شود. جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis)، کوین هارت (Kevin Hart)، آریانا گرینبلت (Ariana Greenblatt)، جینا گرشون (Gina Gershon) و جک بلک (Jack Black) از دیگر ستارگان این فیلم محسوب می‌شوند. الی راث (Eli Roth) نیز وظیفه کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت. اثری که برای اکران در تاریخ 9 آگوست برابر جمعه 19 مرداد برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments