#مهسا_امینی

نخستین تصاویر فصل چهارم Castlevania ترور و سایفا را نشان می‌دهند

تعداد عکس‌ها به رقم ۲ می‌رسد

نخستین تصاویر فصل چهارم Castlevania

سم دیتز یکی از کارمندان استودیوی انیمیشنسازی پاورهاوس نخستین تصاویر فصل چهارم Castlevania را در فضای مجازی منتشر کرده است.

استودیو فریدریتر (Frederator Studios) در سال ۲۰۰۷ میلادی امتیاز ساخت یک انیمیشن سینمایی بر اساس کسلوانیا را به دست آورد. وارن الیس (Warren Ellis) به عنوان نویسنده به تیم اضافه شد و با همکاری یکی از کارمندان کونامی، فیلمنامه‌ی این اثر ۸۰ دقیقه‌ای را آماده کرد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. پروژه در برزخ فاز Develpment گرفتار شد و هیچ پیشرفتی نداشت. شرایط به همین منوال باقی ماند تا اینکه نظر استودیوی پاورهاوس به ایده‌ی ساخت چنینی اثری جلب شد. از همین رو، مذاکره‌ای را با نتفلیکس آغاز کرد؛ مذاکره‌ای که به سرانجام رسید. بدین ترتیب، ساخت سریالی انیمیشنی Castlevania در دستور کار قرار گرفت و مدتی بعد هم اولین فصل آن پخش شد.

فصل‌های دوم و سوم به ترتیب در اکتبر ۲۰۱۸ و مارس ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفتند. از آن‌جایی که بازخوردهای دریافتی از سوی منتقدان و مخاطبان مثبت بوده و آمارهای بازدید هم توانسته بودند انتظارات نتفلیکس را برآورده کنند، ساخت فصل چهارم کلید خورد. تا به لین لحظه هیچ گونه اطلاعات قابل‌توجهی از داستان منتشر نشده و طرفداران نمی‌دانند در جریان قسمت‌های جدید چه غافل‌گیری‌هایی انتظارشان را می‌کشند. با این حال، نسبت به یک موضوع اطمینان کامل دارند: وارن الیس برای فصل‌های بعدی بازنخواهد گشت. شورانر Castlevania چندی پیش از سوی چند زن به آزار و اذیت جنسی متهم شد و همین مسئله هم مدیران نتفلیکس را به قطع همکاری سوق داد. البته وارن اتهامات را رد کرده است.

سم دیتز (Samuel Deats) به عنوان کارگردان در پاورهاوس مشغول فعالیت است. او اخیرا نخستین تصاویر فصل چهارم Castlevania را از طریق اکانتش در توییتر به اشتراک گذاشته است. عکس‌های مورد بحث تعدادشان به رقم دو رسیده و هیچ گونه جزئیاتی را از فیلمنامه فاش نمی‌کنند اما ترور بلمونت و سایفا بلنیدز را نشان می‌دهند. در ضمن، متنی که دیتز در کپشن نوشته بدون شک باعث افزایش هیجان طرفداران برای فصل چهار خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر و همچنین متن توییتر را مشاهده کنید:

یکی از قسمت‌های شگفت‌انگیز Castlevania را تمام کردم. به تمام اعضای تیم افتخار می‌کنم. فصل چهارم سر و صدای زیادی خواهد کرد!

داستان Castlevania در قرون وسطی و در والاچیا (یک منطقه‌ی تاریخی و جغرافیایی در رومانی امروزی) جریان دارد. بعد از اینکه همسر کنت دراکولا به اشتباه جادوگر شناخته شده و در آتش سوزانده می‌شود، او قسم می‌خورد انسان‌ها تقاص این اشتباه را با خون خود پس دهند. از همین رو، سپاهی از شیاطین را احضار کرده و یک جنگ تمامی عیار را آغاز می‌کند. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی تصمیم می‌گیرد مقابل کنت ایستاده و جلوی نابودی نسل بشر را بگیرد. او در جریان تلاش‌های خود با افراد متفاوتی ملاقات می‌کند.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان پخش فصل چهارم Castlevania موجود نیست.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا