نخستین تریلر سریال Castlevania: Nocturne منتشر شد

با اسپین آف کسلوانیا بیشتر آشنا شوید

نخستین تریلر سریال Castlevania: Nocturne منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ تلویزیون

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) در راستای عمل به وعده خود اولین تریلر سریال Castlevania: Nocturne را در فضای مجازی منتشر کرده است.

نتفلیکس طی سال‌های گذشته تمرکز ویژه‌ای روی ساخت اقتباس سینمایی یا سریالی بازی‌های ویدیویی قرار داده است. یکی از موفق‌ترین اقتباس‌ها، سریال انیمیشنی Castlevania است که در قالب چهار فصل بین جولای ۲۰۱۷ و مه ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد. همانند بازی‌های ویدیویی، محصول استودیو Powerhouse Animation Studios روی ترور بلمونت تمرکز داشته و تلاش‌های او را برای توقف دراکولا به تصویر می‌کشد.

سریال انیمیشنی Castlevania نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه در زمینه بازدید هم عملکرد بسیار خوبی را به ثبت رساند. از همین رو، نتفلیکس در جریان رویداد Geeked Week از اسپین آف سریال کسلوانیا رونمایی کرد. این اثر تحت عنوان Castlevania: Nocturne شناخته شده و اتفاقاتش همزمان با انقلاب فرانسه در قرن هجدهم میلادی رخ می‌دهند. در ضمن، شخصیت اصلی داستان یک شکارچی ومپایر به نام ریکتر بلمونت بوده که از نوادگان ترور بلمونت به شمار می‌رود.

نتفلیکس به وعده خود عمل کرده و اولین تریلر سریال Castlevania: Nocturne را در کانال یوتیوبش به اشتراک گذاشته است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در ثانیه‌های ابتدایی، دوران کودکی ریکتر بلمونت را نشان می‌دهد؛ دورانی که با درد و رنج زیادی همراه بوده است. در ادامه صدای راوی را می‌شنویم که انقلاب فرانسه را مساوی با نابودی کشور دانسته و می‌گوید یک ومپایر بسیار قدرتمند به زودی برمی‌خیزد؛ ومپایری که ارسبت بوهوری نام دارد.

اطلاعاتی که تریلر اسپین آف سریال کسلوانیا در اختیارمان قرار می‌دهد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ریکتر بلمونت در ماموریتش برای توقف ارسبت بوهوری تنها نبوده و دو جادوگر به نام‌های اِنِت و ماریا همراهی‌اش می‌کنند. همچنین نیمه پایانی تریلر صحنه‌های اکشن را نشان می‌دهد که بسیار هیجان انگیز بوده و خشونت بالایی را در خود جای داده‌اند؛ ویژگی‌هایی که در صحنه‌های اکشن سریال کسلوانیا هم دیده می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است سریال Castlevania: Nocturne در تاریخ ۶ مهر (مصادف با ۲۸ سپتامبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا