#مهسا_امینی

خالق سریال Castlevania از موفقیت‌های فصل سوم می‌گوید

فصل سوم Castlevania در میان ۱۰ محصول برتر نتفلیکس بود

خالق سریال Castlevania

وارن الیس خالق سریال Castlevania با انتشار یک پست از طریق وب سایت خود به صحبت درباره‌ی موفقیت‌های این محصول پرداخت.

اوایل فروردین ماه بود که اکانت رسمی نتفلیکس تصویری از جعبه‌ی جادویی آیزاک را به اشتراک گذاشت و از طرفداران خواست با ارسال ایموجی مد نظر، منتظر فاش شدن محتوای داخل آن باشند. کاربران هم یکی پس از دیگری این کار را انجام دادند تا اینکه اکانت نتفلیکس ویدیوی مربوطه را به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی که ساخته شدن فصل چهارم سریال Castlevania را تایید می‌کرد. متاسفانه جزئیات بیشتری پیرامون زمان پخش یا تعداد قسمت‌ها به اشتراک گذاشته نشد.

وارن الیس (Warren Ellis) خالق سریال Castlevania چندی پیش پستی را در وب سایت خصوصی خود به اشتراک گذاشت و درباره‌ی موفقیت‌های محصولش صحبت کرد. طبق گفته‌های او، فصل دوم عملکرد قوی داشت اما فصل سوم توانست عملکرد بسیار بهتری را به ثبت برساند. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از متن او را مطالعه کنید:

هفته‌ی پیش اطلاعات مربوط به عملکرد فصل سوم Castlevania در یک بازه‌ی ۲۸ روزه در اختیار ما قرار گرفت. از آنجایی که نتفلیکس حساسیت زیادی روی اطلاعات دارد، نمی‌توانم آمار دقیق را با شما به اشتراک بگذارم. تنها می‌توانم بگویم محبوبیت فصل سوم در مقایسه با فصل دوم به میزان قابل‌توجهی بالاتر بوده است. این نکته را در نظر بگیرید که عملکرد فصل دوم به گونه‌ای بود که باعث ساخته شدن فصل سوم شد. با توجه به آمارها، می‌توان گفت عملکرد فصل سوم شوکه‌کننده بوده است.

فصل سوم Castlevania به مدت یک یا دو هفته در میان ۱۰ محصول برتر نتفلیکس در ۴۰ کشور جهان بود. [اشتباه نکنید] این لیست تنها مختص آثار انیمیشنی یا تلویزیونی نبود، بلکه تمامی محتواهای نتفلیکس را در بر می‌گرفت. این اتفاق، موفقیت بسیار بزرگی بود. به این ترتیب، به فصل چهارم رسیدیم. انتظار نداریم بحران کرونا تاثیر چندانی روی روند ساخت بگذارد اما اگر آن فردی که به‌طور مداوم در اینستاگرام مرا تگ کرده و خواستار فصل چهارم می‌شود، دست از این کار بردارد، واقعا ممنون می‌شوم.

چهار فصل از یک سریال انیمیشنی، درام و بزرگسالانه که با محوریت کشورهای آنگلوسفر [کشورهای انگلیسی زبان که دارای ریشه‌های تاریخی و فرهنگی از جزایر بریتانیا هستند] بوده و به ومپایرها، اصول اخلاقی و فلسفه می‌پردازد. این محصول برای یک گروه خاص نیست و مخاطبانی میلیونی دارد. چه کسی چنین چیزی را پیش‌بینی می‌کرد؟ اگر موفقیت‌های این سریال به ساخته شدن تعداد بیشتری از سریال‌های انیمیشنی و درام آن هم با زبان انگلیسی منجر شود، بسیار خوشحال خواهم شد. ما ثابت کردیم سریال‌های انیمیشنی درام به اندازه‌ی سریال‌های لایو اکشن درام مخاطب دارند.

همان ‎‌طور که اشاره شد، نتفلیکس اطلاعاتی درباره‌ی زمان پخش فصل چهارم Castlevania منتشر نکرده است اما انتظار می‌رود اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا