نقشه Castle ممکن است مپ تکتیکال بازی وارزون 2 باشد

مپ کالاف دیوتی ۲۰۰۸ برای نسخه ۲۰۲۲!

مپ تکتیکال بازی وارزون 2

در حال حاضر هنوز مپ تکتیکال بازی وارزون 2Warzone 2 مشخص نشده، اما برخی شایعات اشاره به نقشه قدیمی Castle برای اضافه شدن به این عنوان را دارند.

تقریبا همزمان با انتشار بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بود که در عنوان قبلی Warzone، شاهد اضافه شدن یک مپ تکتیکال، به نام Rebirth Island بودیم. در واقع نقشه Tactical نسبت به مپ اصلی بازی خیلی کوچک‌تر است و در مقیاس، شاید کمتر از یک سوم آن باشد، اما هدف آن هم دقیقا چنین تجربه‌ای خواهد بود؛ یعنی سازندگان یک نقشه کوچک‌تر را برای درگیری‌های بیشتر و سریع‌تر، در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که به تازگی عنوان Warzone 2.0 عرضه شده و فاقد یک نقشه کوچک‌تر، برای درگیری‌های نزدیک است. بدین ترتیب، افرادی که طی دو سال گذشته عادت داشتند تا در نقشه Rebirth Island یک مینی بتل رویال سریع و هیجانی را در حالت Resurgence تجربه کنند، حال دیگر قادر به انجام این کار نیستند. به همین دلیل نیز انتظار می‌رود که به زودی شاهد اضافه شدن یک نقشه تازه برای این بازی مورد انتظار باشیم. با این وجود، چه مپ تکتیکالی می‌تواند برای بازی Call of Duty: Warzone 2.0 مناسب باشد؟

بسیاری از کاربران این روزها اشاره کرده‌اند که سازندگان می‌توانند با استفاده از مپ Castle از بازی Call of Duty: World At War (محصول بیش از دو دهه پیش!)، یک نقشه خوب برای حالت DMZ و همچنین مینی بتل رویال دربیاورند. در حقیقت اینکه Castle به مپ تکتیکال وارزون 2 تبدیل شود، اصلا مورد دور از انتظاری نیست، اما نکته قابل توجه اینجاست که این نقشه خیلی کوچک‌تر از چیزی است که بتواند جایگزین چیزی مثل Rebirth Island شود. این در حالی است که اگر محیط اطراف آن طراحی شوند و مرکزیت نقشه Castle در نظر گرفته شود، این مورد امکان‌پذیر خواهد بود.

در نظر داشته باشید که در هر حال حاضر، یک حالت Mini Battle Royale در بازی قرار داده شده تا کاربران همان تجربه مپ تکتیکال را داشته باشید‌. این در حالی است که به زودی و در هر صورت یک نقشه تکتیکال برای بازی واروزن 2 ارائه خواهد شد. استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده، اما به هر حال با وجود ریزش بازیکنان این عنوان، به نظر می‌رسد که راهی به جز اضافه کردن حالت Resurgence با یک نقشه کوچک و جدید، برای سازندگان باقی نمانده باشد.

2 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا