برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

حضور بازیگر فیلم هالک در کاپیتان آمریکا 4 تایید شد

بازگشت چهره‌ای آشنا به MCU

حضور بازیگر فیلم هالک در کاپیتان آمریکا 4 تایید شد ۶ ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم هالک در کاپیتان آمریکا 4

با اینکه ۱۵ سال از اکران دومین اثر دنیای سینمایی مارول، یعنی The Incredible Hulk می‌گذرد، به‌نظر می‌رسد کار استودیو مارول با ستاره‌های آن تمام نشده، زیرا به‌تازگی گزارش رسمی جدیدی حضور بازیگر فیلم هالک در کاپیتان آمریکا 4 را تایید کرده است.

فیلمبرداری پروژه سینمایی Captain America: New World Order با نویسندگی مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) و کارگردانی جولیوس اوناه (Julius Onah) همچنان ادامه دارد و طبق تایید رسمی استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو سال گذشته، تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) را برای ایفای دوباره نقش ساموئل استرنز ملقب به لیدر بازمی‌گرداند. ساموئل استرنز ملقب به لیدر یکی از آنتاگونیست‌های معروف هالک در کمیک‌ها است که برای اولین بار در فیلم The Incredible Hulk به دنیای سینمایی مارول معرفی شد. او با استفاده از خون بروس بنر، امیل بلانسکی را به آبامینیشن تبدیل کرد اما متاسفانه در این حین DNA خودش هم با خون رادیواکتیو بروس ترکیب شد و روی مغزش اثر بدی گذاشت.

البته تیم بلیک نلسون تنها بازیگری نیست که قراره در نقش آنتاگونیست فیلم حاضر شود، زیرا بعد از مرگ ناگهانی ویلیام هرت (William Hurt)، استودیو مارول قصد دارد هریسون فورد (Harrison Ford) را به‌عنوان ژنرال تاندربولت راس مقابل کاپیتان آمریکا سم ویلسون قرار بدهد. ولی این همه ماجرا نیست چون به‌تازگی گزارشی رسمی مبنی بر حضور بازیگر فیلم هالک در کاپیتان آمریکا 4 منتشر شده است.

بتی راس به دنیای سینمایی مارول برمی‌گردد

طبق گزارش رسمی هالیوود ریپورتر، لیو تایلر (Liv Tyler) بعد از گذشت پانزده سال از ایفای نقش بتی راس در فیلم هالک شگفت انگیز، قراره باری دیگر نقش دختر ژنرال راس را در عنوان سینمایی Captain America: New World Order بازی کند.

با اینکه بازگشت دوباره لیو تایلر به نقش بتی راس اتفاق خوشایندی محسوب می‌شود، اما باید صبر کرد و دید که استودیو مارول چگونه می‌تواند شخصیت او را در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول جای بدهد. در سال ۲۰۱۸، جو روسو (Joe Russo) کارگردان فیلم Avengers: Infinity War از طریق هاف پست تایید کرد که بتی قربانی بشکن تانوس شده، به این معنی که او به مدت پنج سال از دنیا رفته است. به‌همین خاطر این احتمال وجود دارد که بلیپ تاثیر منفی بر زندگی او داشته و همین موضوع دلیل اصلی غیبت طولانی بتی بوده است. اگرچه احتمال کمی وجود دارد که بازگشت بتی به دنیای سینمایی مارول ارتباطی با تحول شخصیتی او در کمیک‌ها (تبدیل شدنش به شی هالک قرمز) داشته باشد.

اگر اتفاقات رخ داده در کمیک‌ها را در نظر بگیریم، خیلی دور از ذهن نیست که بتی پیرو شکست خوردن انتقام‌جویان از تانوس در جنگ بی‌نهایت، نظرش نسبت به ایده ابرقهرمانان عوض شده و تبدیل شدنش به شی هالک قرمز را به‌دنبال داشته باشد. در طرف مقابل، کاپیتان آمریکا 4 می‌تواند به‌نحوی داستان عاشقانه‌ بتی و بروس را ادامه بدهد، هرچند هنوز مشخص نیست که آیا مارک روفالو (Mark Ruffalo) در این فیلم به ایفای نقش قویترین انتقام‌جو می‌پردازد یا خیر. در هر صورت بازگشت بتی راس به دنیای سینمایی مارول می‌تواند تاثیر به‌سزایی در پیشروی داستان هالک داشته باشد و خطوط داستانی جدیدی را پایه ریزی کند.

فیلم مورد انتظار Captain America: New World Order در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ مارول چه نقشی را برای بتی راس در نظر گرفته است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments