#مهسا_امینی
رویداد Rebirth of the Dead در وارزون

نگاهی به رویداد Rebirth of the Dead در وارزون + آموزش

حمله دوباره زامبی‌ها به وارزون، این مرتبه بسیار جذاب‌تر!

رویداد Rebirth of the Dead در وارزون همان چیزی است که کاربران مدت‌های منتظرش بودند و روز گذشته بالاخره در دسترس قرار گرفت. به همین بهانه، قصد داریم نگاهی جامع به این مد و ویژگی‌های آن، در کنار آموزش‌هایی کوتاه داشته باشیم.

به تازگی بخش دوم فصل چهارم کال آف دیوتی وارزون و ونگارد در دسترس کاربران قرار گرفته و ما طی رویدادی با نام Rebirth of the Dead بار دیگر شاهد حضور زامبی‌ها در بازی وارزون، این بار در نقشه Rebirth Island هستیم. در ادامه قصد داریم نگاهی به این مد زمان محدود، روش‌های پیروزی و البته جوایز آن پس از پیروزی داشته باشیم.

مد زمان محدود Rebirth of the Dead چیست؟

شرکت اکتیویژن مد زمان محدود Rebirth of the Dead در وارزون را نسخه بازسازی شده مد Zombie Royale می‌داند، با این حال اگر شما این مد را تجربه کرده‌اید، می‌توانید انتظار تغییرات کوچک و بزرگی را در مد جدید داشته باشید. در حالت چهار نفره این مد، ده تیم وارد نقشه شده و مبارزه به طور عادی آغاز می‌شود، اما کشته شدگان نه به صورت انسان، بلکه به صورت زامبی به بازی باز می‌گردند. در مدت زمانی کوتاه، زامبی‌های بسیاری دور شما را فرا گرفته و با این حال هدف شما همان چیزی است که در مبارزات عادی است و آن زنده مانده به عنوان آخرین نفر یا در این مد آخرین انسان است!

شما در حالت زامبی این مد، هیچ سلاح گرمی در اختیار ندارید، با این وجود قدرت‌های ویژه‌ای دریافت می‌کنید. زامبی‌های بازی قدرت پرش‌های بلند را داشت که جابجایی در نقشه و البته حمله‌های ناگهانی به انسان‌ها را ممکن می‌کند. در کنار آن شما می‌توانید از انفجار EMP که گجت‌های انسان‌ها را با اختلال روبه رو کرده و نارنجک گاز استفاده کنید. ویژگی‌هایی که در اختیار زامبی‌ها قرار گرفته، به آن‌ها اجازه فرار با سرعت بالا و البته کشتن انسان‌ها با سرعت بالا را می‌دهد. علاوه بر آن، انسان‌های کشته شده دو آمپول را بر زمین می‌اندازند که زامبی‌ها با جمع آوری چهار عدد از آن‌ها می‌توانند به صورت انسان به بازی باز گردند.

چگونه آمپول‌های ضد ویروس را پیدا کنیم؟

در بخش پیشین اشاره شد که زامبی‌ها با کشتن انسان‌ها دو آمپول ضد ویروس دریافت می‌کنند که اصلی‌ترین راه برای جمع آوری آمپول است. علاوه بر آن، زامبی‌ها می‌توانند با بازگشایی جعبه‌ها و از طریق فروشگاه‌های درون بازی، حداکثر یک آمپول دریافت کنند. در پایان به بهترین و صد البته سخت‌ترین راه برای به دست آوردن آمپول می‌رسیم. زامبی‌ها می‌توانند با انجام حرکت Finishing Move روی انسان‌ها، هر چهار آمپول را یک جا دریافت کرده و به صورت انسان به بازی باز گردند.

ویژگی‌های جدید مد زمان محدود Rebirth of the Dead

همانطور که اشاره شد، مد زمان محدود Rebirth of the Dead در حالی که بسیار شبیه به Zombie Royale بوده، تفاوت‌های عمده‌ای با آن دارد و از جمله آن‌ها می‌توان به دو رویداد درون بازی اشاره داشت. زمانی که زامبی‌های درون بازی توسط انسان‌ها کشته می‌شوند، نواری با نام Infestation Meter پر و پرتر می شود. زمانی که این نوار به طور کامل پر شد، تمام کسانی که در حال تماشای بازی هستند یا به عبارتی در حالت زامبی نیز کشته شده‌اند، بار دیگر به شکل زامبی به بازی باز می‌گردند. (بخش جذاب بازی) اکتیویژن این بخش را به بهترین شکل توضیح داده و آن را بسیار شبیه به سطح‌های بالا و بسیار سخت بخش دوست داشتنی زامبی کلاسیک سری بازی کالاف دیوتی می‌داند. انسان‌های باقی مانده نبردی بسیار سخت در برابر خود داشته و با گله‌های بسیار بزرگ زامبی‌ها روبه رو شده و به معنای واقعی جان سالم به در بردن از این حملات، کار هر کسی نیست. حال تصور کنید چنین رویدادی در حلقه‌های پایانی بازی رخ دهد!

دیگر رویدادی که در مد Rebirth of the Dead رخ می‌دهد، رویداد Medical Supplies است. این رویداد جعبه‌هایی شامل آمپول ضد ویروس و البته سلاح‌های سطح بالا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. انسان‌های باقی مانده می‌توانند با استفاده از آن‌ها به خود و هم تیمی‌های زامبی شده برای بازگشت به عنوان انسان کمک کنند.

جوایز مد Rebirth of the Dead

مانند تمامی مدهای زمان محدود وارزون، شما در صورت برد در این مد، یک کالینگ کارد اختصاصی دریافت خواهید کرد. کالینگ کرد اختصاصی برد در این مد، با نام Last Alive شناخته می‌شود. دیگر کالینگ کارد اختصاصی که می‌توانید دریافت کنید، به سبب کشتن یک انسان با استفاده از Finishing Move به عنوان یک زامبی به شما تعلق گرفته که کالینگ کارد Head Scratcher را به شما هدیه می‌دهد.

مد زمان محدود Rebirth of the Dead تا تاریخ ۱۱ آگوست، برابر با ۲۰ مرداد ماه در دسترس بوده و شما می‌توانید آن را نجربه کنید. ناگفته نماند که در نقشه Fortune’s Keep نیز رویداد زامبی محور اختصاصی با نام Cursed Grounds وجود داشته که می‌توانید تجربه کنید. نظر شما درباره رویداد Rebirth of the Dead در وارزون چیست؟ آیا از تجربه آن لذت بردید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا