#مهسا_امینی

تیزر جدید وارزون اشاره به حضور گودزیلا در فصل سوم Warzone Pacific دارد!

زامبی و گودزیلا در کالدرا!

تیزر جدید وارزون اشاره به حضور گودزیلا در فصل سوم Warzone Pacific دارد! امیرحسین ناصری ۰ ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی

در تیزر جدید وارزون که در فضای مجازی توسط حساب رسمی Call of Duty منتشر شده، به نظر می‌رسد که در فصل سوم Warzone Pacific باید منتظر حضور زامبی‌ها و حتی گودزیلا باشیم!

بازی‌های آنلاین معمولا پس از گذشت مدتی خسته کننده می‌شوند و به همین خاطر هم سازندگان همیشه سعی می‌کنند تا با ارائه انواع آپدیت‌های جدید، آن را حمایت کرده و محتوای مورد نظر را تازه نگه دارند. با این وجود در میان تمامی عناوین مختلفی که در حال حاضر در فروشگاه‌های آنلاین وجود دارند، فورتنایت و وارزون همیشه در دسته بهترین‌هایی بوده‌اند که توان جذب تعداد بالای بازیکن را هم داشته‌اند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که وارزون طی دو سال گذشته همیشه سعی کرده تا با آپدیت مداوم پلی لیست‌ها و همچنین ایجاد تغییرات در نقشه اصلی، بازی را برای طرفداران پر از هیجان نگه دارد.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که پس از عرضه Call of Duty: Vanguard و شروع فصل اول آن، سازندگان تصمیم گرفتند تا بالاخره نقشه اصلی بازی را به کلی عوض کرده و به جای وردانسک (Verdansk)، جزیره کالدرا (Caldera) را قرار دهند؛ مپ تازه‌ای که چند ماه می‌شود که در دسترس کاربران قرار گرفته و چندان مورد تایید بازیکنان قرار نگرفته است. با این حال، ظاهرا سازندگان در استودیو ریون سافتور پس از گذشت دو سیزن، دست به کار شده و قصد دارند تا کالدرا را به شدت تغییر دهند.

فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone Pacific با نام Classified Arms به زودی شروع می‌شود و اکتیویژن (Activision) نیز با تریلرها و تیزرهای متفاوت آن را تبلیغ می‌کند. این در حالی است که تیزر جدید وارزون کاملا عجیب بوده و اشاره مستقیم به حضور زامبی یا حتی گودزیلا دارد!

در واقع این تیزر جدید وارزون نشان می‌دهد که ظاهرا در نقشه کالدرا، چند سرباز روی زمین اسکلتی را پیدا کرده‌اند که متعلق به یک دایناسور یا گودزیلا است. سپس می‌شنویم که آن‌ها فریاد می‌کشند و در نهایت کشته می‌شوند! تیزر در همین سکانس تمام می‌شود تا بازیکنان را برای فصل جدید هیجان‌زده کند، اما از آنجا که خبر کراس آور Call of Duty با گودزیلا مدت‌هاست که در قالب شایعه بین کاربران دست به دست می‌شود، با رویداد پیش‌بینی نشده‌ای طرف نیستیم.

با این وجود جدای از این مورد، ظاهرا خود نقشه کالدرا هم دستخوش تغییرات بسیاری پس از عرضه این آپدیت خواهد شد. برای مثال در تصویر منتشر شده زیر می‌توانید سوختن قسمتی از آن و همچنین هوای تاریک‌تری را ببینید که به جای حالت آفتابی، حال شاهد آن هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا