#مهسا_امینی

عکس هایی جدید از بازی Call of Duty Warzone Mobile فاش شدند

بازگشت به ریشه‌های زیبا و دوست داشتنی وارزون، در پلتفرمی جدید!

عکس هایی جدید از بازی Call of Duty Warzone Mobile فاش شدند نیما خدارحمی ۱۱ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
عکس های فاش شده Call of Duty Warzone Mobile

نزدیک به یک سال است که اخبار معرفی و انتشار کال آف دیوتی وارزون موبایل به گوش می‌رسند و چندی پیش، شرکت اکتیویژن به طور رسمی از این پروژه بسیار مهم و البته مورد انتظار رونمایی کرد. حال انتظارات به پایان رسید و اولین عکس های فاش شده Call of Duty Warzone Mobile منتشر شدند!

در حالی که ما انتظار انتشار اخبار رسمی از این بازی همزمان با رونمایی رسمی از بازی Call of Duty Modern Warfare II طی روزهای آتی را داریم، امروز چند عکس فاش شده که به گفته افشاگر، این عکس‌ها مربوط به بازی Call of Duty Warzone Mobile هستند. شخصی که این عکس‌ها را به انتشار رسانده CoD_Perseus نام داشته و یکی از افشاگران بسیار مورد اعتماد و با سابقه سری بازی کال آف دیوتی است. عکس‌های انتشار یافته لحظاتی مانند پرش ابتدایی از هواپیما، گولاگ، مکانی که کاربران پس از کشته شدن به آنجا رفته و برای بقا تلاش می‌کنند، به همراه دو عکس دیگر که به نظر بخش‌هایی از نقشه اولیه وردانسک هستند را به نمایش می‌گذراند.

طی ماه مارس بود که اکتیویژن از این بازی رونمایی کرد. نسخه اصلی کال آف دیوتی وارزون که طی ماه مارس سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد، توانست در تنها ۱۳ ماه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را جذب کند. بازی Call of Duty Warzone Mobile در حال حاضر در مرحله تست آلفا بوده و به این منظور، توسعه دهندگان برخی از کاربران را برای تست بازی خود دعوت می‌کنند. اکتیویژن به تازگی درباره بازی کال آف دیوتی وارزون موبایل گفت:

هدف ما از پروژه آرورا (Project Aurora)، نام رمزی برای پروژه ما، گرد آوردن دوستان، خانواده‌ها و افراد در سرتاسر جهان دور یکدیگر است. این بازی بتل رویال پر سرعت، دقیق و با کیفیت مملو از کاربرانی از جای جای جهان خواهد بود که برای تجربه بازی به شیوه‌ای جدید دور یکدیگر گرد می‌آیند. نسخه تست آلفای بازی ما از لحاظ تعداد کاربران بسیار محدود بوده و تنها سعی داریم این بازی را بهبود ببخشیم که این بهبودها شامل شناسایی و رفع باگ‌ها، مشکلات کلی و البته جمع آوری نظرات شرکت کنندگان برای بخش‌های مختلف بازی به منظور پیشرفت این پروژه است.

اکتیویژن قصد دارد به زودی بخش تست آلفای بازی خود را به روی افراد بیشتری باز کند. ناگفته نماند که اکتیویژن سال گذشته از بازگشایی بخش داخلی جدید خود با نام Solid State که مختص بازی‌های موبایل است رونمایی کرد و این تیم، یکی از اصلی‌ترین تیم‌های توسعه بازی Call of Duty Warzone Mobile است. نظر شما درباره عکس های فاش شده Call of Duty Warzone Mobile چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند به موفقیت Call of Duty Mobile یا حتی وارزون دست پیدا کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا