#مهسا_امینی

نقشه جدیدی به Call of Duty: Warzone اضافه می‌شود

نقشه COD: Warzone با افزودن Rebirth Island در حال گسترش است

نقشه جدیدی به Call of Duty: Warzone اضافه می‌شود

تصاویر فاش شده از محتوای جدید Call of Duty بین دیتا ماینرها در حال گردش است و اینطور به نظر می‌رسد که نقشه بازی Call of Duty: Warzone به زودی با اضافه شدن جزیره Rebirth گسترش می‌یابد.

از زمان انتشار در اوایل سال جاری میلادی، این عنوان بتل رویال رایگان فقط یک نقشه با نام Verdansk را به بازیکنان ارائه کرده است. طبق گفته اکتیویژن، Warzone قرار است محتوای جدید و متنوعی را به عنوان بخشی از “classified Warzone experience” دریافت کند. این به‌روزرسانی قرار است با شروع فصل یک Call of Duty: Black Ops Cold War و ادغام آن با Call of Duty: Warzone در تاریخ ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) در اختیار کاربران قرار گیرد.

تصویری که اکتیویژن در محتوای تبلیغاتی خود منتشر کرده، شامل سرنخی بود که طرفداران بلافاصله آن را کشف کردند. نوشته درون تصویر کاملا خوانا نیست اما به نظر می‌رسد عبارت جزیره “Vozrozhdeniya” که به روسی به معنی جزیره Rebirth (تولد دوباره) است در گوشه‌ای از این تصویر پنهان شده. Vozrozhdeniya، جزیره‌ای در دریای آرال است که اتحاد جماهیر شوروی در دهه ۱۹۵۰ یک سایت آزمایش سلاح‌های بیولوژیکی را در آن ساخت. نقشه Rebirth اولین بار در عنوان اصلی Call of Duty: Black Ops در سال ۲۰۱۰ ظاهر شد، و اولین ماموریت کمپین بازی با همین نام، در آن آغاز می‌شود.

قبل از این نیز شایعاتی وجود داشته که نشان می‌داد نقشه جدیدی به Warzone می‌آید و به نظر می‌رسد که تصویر جدید فاش شده، این ادعاها را تایید می‌کند. این تصویر که اخیر در حساب توییتر BlackOpsLeaks به اشتراک گذاشته شده، مکان جدیدی به نام جزیره Rebirth را نشان می‌دهد. تصویر لو رفته شباهت زیادی به نقشه Alcatraz، دومین و آخرین نقشه Blackout، عنوان بتل رویال استودیوی Treyarch دارد. این نقشه در اطراف زندان درون جزیره آلکاتراز قرار گرفته و دارای محدودیت ۴۰ بازیکن بود. به نظر می‌رسد که تغییراتی در Alcatraz ایجاد شده تا این نقشه به Warzone اضافه شود. گرچه هنوز رسما تایید نشده است، اما به نظر می‌رسد که جزیره Rebirth یک نقشه مستقل از Verdansk باشد.

بازی Call Of Duty: Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس / اس، و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا