مد Zombies احتمالا به پلی‌لیست Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

ظاهرا اکتیویژن برنامه‌های بزرگی برای فصل دوم دارد

پلی‌لیست Call of Duty: Warzone

در صورتی که گمانه‌زنی‌های انجام شده توسط کاربران صحت داشته باشد، مد Zombies به پلی‌لیست Call of Duty: Warzone خواهد آمد.

اکتیویژن با همکاری اینفینیتی وارد Call of Duty: Warzone را برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی توسعه داد و اوایل مارس سال گذشته‌ی میلادی به صورت رایگان منتشر کرد. پلی‌لیست این بازی دو مد را شامل می‌شود: وارزون و پلاندر. وارزون دقیقا براساس بتل رویال طراحی شده است. در نتیجه، کاربر پس از فرود در جزیره باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و ضمن جمع‌آوری تجهیزات و سلاح‌های مورد نیاز، برای بقا تلاش کند.  پلاندر در همان نقشه رخ می‌دهد، با این تفاوت که هدف چیز دیگری است. کاربران باید در محیط کندوکاش کرده و پول‌های موجود در نقاط مختلف را جمع‌آوری کنند تا به رقم مد نظر برسند. اگرچه طی یک سال گذشته مدهای مختلف به پلی‌لیست اضافه شده‌اند اما وارزون و پلاندر مدهای ثابت و اصلی بوده‌اند. ظاهرا شرایط به‌زودی تغییر می‌کند.

اگر گمانه‌زنی‌های انجام شده توسط کاربران صحت داشته باشد، مد Zombies به پلی‌لیست Call of Duty: Warzone خواهد آمد. اولین مدرکی که به اضافه شدن مد زامبی‌ها اشاره دارد، یک ترایل مشین (Trial Machine) است. یکی از کاربران توییتر چندی پیش مشغول تجربه‌ی Warzone Rumble بود که ناگهان با یک ترایل مشین در بیمارستان مواجه شد. نکته‌ی عجیب ماجرا این است که ترایل مشین بخشی از مد زامبی‌ها در Call of Duty: Black Ops Cold War محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند به واسطه‌ی این دستگاه چالش‌ها را انجام داده و پاداش‌های مختلفی دریافت کنند. البته جزئیات گرافیکی دستگاه با محیط ناهماهنگ هستند. علاوه بر این، کاربران نمی‌توانند هیچ تعاملی با ترایل مشین داشته باشند.

در ابتدا به نظر می‌رسید قرار گرفتن ترایل مشین در بیمارستان وردانسک اشتباه تیم توسعه باشد اما اینطور نیست. کاربرانی که حین تجربه‌ی Call of Duty: Warzone در نقشه‌ی Rebirth بوده‌اند، طی چند وقت اخیر با اتفاقات عجیبی مواجه شده‌اند که ویدیوهای آن در فضای مجازی قرار دارند. یکی از اتفاقات، پخش یک گفتگوی رادیویی بوده که به زبان روسی ضبط شده است. با توجه به ترجمه‌ی صورت گرفته، کشتی Vodyanoy محموله‌ای را وارد جزیره کرده است. کاربران معتقد هستند کشتی Vodyanoy برای انتقال نوا سیکس (Nova Six) مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ ماده‌ای شیمیایی که توسط نیروهای نازی و شوروی ساخته شد.

با توجه به شواهدی که کاربران طی ماه‌های گذشته پیدا کرده‌اند، جهان‌های Black Ops ،Modern Warfare ،Warzone و Zombies با یکدیگر ارتباط دارند. به بیان دقیق‌تر، اتفاقات هر چهار خط داستانی در یک دنیای مشترک رخ می‌دهند. با در نظر گرفتن این مورد، اضافه شدن مد Zombies به پلی‌لیست Call of Duty: Warzone نباید اتفاق عجیب و غریبی به شمار برود. در ضمن، کاربران پیش‌بینی می‌کنند اطلاعات رسمی در این باره پیش از آغاز فصل دوم منتشر شود. فصل دوم از تاریخ ۷ اسفند (مصادف با ۲۵ فوریه) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا