باگ کالاف دیوتی وارزون 2 بلای جان اسنایپرها شده است

اسنایپرهای زخم‌خورده

باگ کالاف دیوتی وارزون 2 بلای جان اسنایپرها شده است نریمان هروی ۷ ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ بازی | گیم

باگ کالاف دیوتی وارزون 2 – Call of Duty: Warzone 2.0 باعث شده تا بازیکنان این بازی با مشکلی عجیب رو به رو شوند و نتوانند دشمنان را اسنایپ کنند.

یک باگ غیرمعمول باعث شده تا اسنایپ کردن دشمنان در بازی Call of Duty: Warzone 2 تبدیل به عملی غیرممکن شود. افراد زیادی از بیلد اسنایپر در این بازی محبوب بتل رویال استفاده می‌کنند و اکتیویژن هم نرف‌های زیادی مثل نرف Crossbow را انجام داده تا تنها راه کشتن دشمنان با یک تیر، هدشات کردن آنان باشد. البته که این‌ها باعث نشدند تا اسنایپرهای بازی تصمیم به استفاده از سلاح‌ها و بیلد‌های دیگری بگیرند.

بازی Call of Duty: Warzone 2 در سال ۲۰۲۲ منتشر شد و نمرات بسیار خوبی را از منتقدین دریاقت کرد. این بازی در واقع بخشی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و البته به شکل رایگان در دسترس قرار دارد. این بازی نسبت به نسخه قبلی، مپ‌ها، سلاح‌ها و محتواهای جدیدی دارد. البته که این موضوع در مورد باگ‌های عجیب و غریب هم صادق است!

یک کاربر در وب‌سایت ردیت با نام کاربری Kenja_Time گفته که «من می‌دانم که سازندگان از اسنایپرها متنفرند، اما این دیگر زیاده‌روی محسوب می‌شود!». این کاربر ویدیویی از گیم‌پلی خودش در بازی Call of Duty: Warzone 2 گذاشته است. او از نقطه‌ای مرتفع در مپ Al Mazrah یک بازیکن را شناسایی می‌کند. این بازیکن نشانه تفنگ خود را روی سر دشمن تنظیم و سپس شلیک می‌کند. در اتفاقی عجیب صفحه لحظه‌ای به رنگ مشکی در می‌آید و بعد از آن یک پیام ارور روی صفحه قرار می‌گیرد. در بخش دوم ویدئو نیز همین اتفاق عینا تکرار می‌شود و این باگ کالاف دیوتی وارزون 2 دوباره او را اسیر خود می‌کند.

این حقیقت که بازی این کاربر حداقل ۲ بار در چنین وضعیتی Disconnect شده، نشان می‌دهد که این موضوع اتفاقی نیست. این شخص تنها بازیکنی نیست که چنین مشکلی را تجربه کرده است. استریمری با نام کاربری SoCaLove دقیقا چنین مشکلی را چند روز پیش در یکی از استریم‌های خود تجربه کرد. کاربری دیگر نیز مشابه همین اتفاق را در بخش DMZ بازی وارزون ۲ گزارش کرده است.

به هر حال این گلیج، مشکل کوچکی محسوب نمی‌شود و دقیقا هم مشخص نیست که این باگ کالاف دیوتی وارزون 2 به چه دلیلی اتفاق می‌افتد. همچنین معلوم هم نیست که چند درصد از بازیکنان تا حالا با چنین باگی رو به رو شده‌اند. طبق موارد گزارش‌شده، این باگ فقط در مپ Al Mazrah یعنی ماد مخصوص حالت بتل رویال و DMZ رخ می‌دهد. بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون رو پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد این باگ کالاف دیوتی وارزون 2 چیست؟ آیا شما هم در مدت اخیر و هنگام اسنایپ کردن دشمنان با چنین باگی رو به رو شدید؟

3.8 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا