#مهسا_امینی

آیا کاپبتان آمریکا هم به جمع اپراتورهای Call of Duty: Vanguard اضافه می‌شود؟

ابرقهرمانان در کنار قهرمان‌ها

اپراتورهای Call of Duty: Vanguard

طبق شایعاتی که اخیرا منتشر شده، ظاهرا کاراکتر کاپیتان آمریکا (Captian America) قرار است تا به اپراتورهای Call of Duty: Vanguard اضافه شده و در کنار آرتور کینگزلی (Atrthur Kingsley) و پولینا پتروا (Polina Petrova) در جنگ جهانی دوم حاضر می‌شود!

یکی از نقاط قوت بازی Call of Duty: Vanguard داشتن شخصیت‌پردازی فوق‌العاده قوی و معرفی کردن قهرمانانی بود که برگرفته از داستان‌های واقعی جنگ جهانی دوم هستند. با این حال هرقدر هم که داستان بازی به سمت یک نتیجه‌گیری نسبتا متفاوت از آنچه که در کتاب تاریخ خوانده بودیم می‌رود و پایانی باز برای ادامه روایت را دارد، اما حداقل همه چیز بسیار واقع‌گرایانه نشان داده می‌شود. این در حالی است که طبق جدیدترین شایعات منتشر شده، ظاهرا قرار است تا دنیای قهرمانان با ابرقهرمانان قاطی شود و اینبار کاپیتان آمریکا به میدان بیاید!

یکی از کاربرانی که داده‌های سرور بازی را استخراج و جستجو می‌کند، اخیرا اظهار کرده که نام دو شخصیت کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز (Indiana Jones) در فایل‌ها دیده شده که ظاهرا به عنوان شخصیت‌های مهمان به بازی خواهند آمد. این اظهارات توسط دیگر افرادی که شایعات و اطلاعات لو رفته را منتشر می‌کنند نیز تایید شده و از طرفی طبق روال سال گذشته شرکت اکتیویژن، منطقی به نظر می‌رسد. به نحوی که در Black Ops Cold War شاهد اضافه شدن شخصیت‌های سری جان سخت و رمبو بودیم که مثل تاریخ اتفاقات و وقایع بازی، در سال‌های دهه ۸۰ میلادی اکران شده بودند. حال وقتی که صحبت از جنگ جهانی دوم باشد، شخصیت کاپیتان آمریکا از دنیای مارول می‌تواند یک مهمان درجه ۱ برای طرفداران بوده و در کنار دیگر شخصیت‌ها سلاح به دست بگیرد.

لازم به ذکر است که این اطلاعات توسط تام هندرسون (Tom Henderson)، که پیش‌تر جزئیات مختلف و درستی را درباره بازی‌های مختلف لو داده بود نیز تایید شده و از طرفی به نظر می‌رسد که اکتیویژن و دیزنی برای این کار به توافق رسیده‌اند. به گفته هندرسون، این توافق بین دو شرکت برای گرفتن مجوز استفاده از شخصیت کاپیتان آمریکا و ایندیانا جونز، در تابستان انجام شده و احتمالا در قالب زمینه قهرمانان آمریکایی در فصل اول به بازی اضافه خواهند شد. با این حال آوردن این کاراکترها به جمع اپراتورهای Call of Duty: Vanguard قاعدتا ممکن است کنسل شود و تا زمان تایید اکتیویژن باید این خبر را در حد یک شایعه بدانید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا