تریلر گیم پلی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد + زیرنویس فارسی

تعقیب و گریز دریایی

در رویداد Summer Game Fest از گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رونمایی شد و می‌توانید در این مطلب آن را با زیرنویس اختصاصی فارسی تماشا کنید.

گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شب گذشته در رویداد Summer Game Fest نمایش داده شد که در آن شاهد گرافیک خیره کننده این عنوان و همچنین بخشی از گیم پلی مرحله Dark Water بودیم. همانطور که در پیش نمایش‌های گذشته از این بازی دیدیم احتمالا داستان بازی ربطی به ایران داشته باشد و بار دیگر شاهد حضور کاپیتان پرایس (Captain Price) در این فرنچایز دوست داشتنی هستیم، البته در کنار او شخصیت‌های نوستالژیکی مانند گوست (Ghost) و سوپ (Soap) هم حضور دارند.

در نمایش شب گذشته شاهد گیم پلی مرحله Dark Water بودیم که در آن شما به همراه افراد دیگر گروه Task Force 141 باید به یک کشتی باری نفوذ کنید. در ابتدای نمایش شما به همراه دیگر افراد گروه سوار بر چند قایق تندرو به سمت کشتی در حرکت هستید در ادامه شاهد ورود افراد گروه با کمک چند طناب به طور مخفیانه به کشتی هستیم. هدف ماموریت نفوذ به محموله این کشتی است و در این بین شاهد درگیری‌هایی هستیم که هرچند اولویت گروه با مخفی کاری است اما اوضاع خیلی طبق برنامه پیش نمی‌رود! همراه با لو رفتن ماموریت محموله جا به جا شده و به کشتی دیگر منتقل می‌شود که نتیجه آن تعقیب و گریزی جذاب در دریا است. در کشتی دوم درگیری‌ها شدید‌تر و شرایط جوی طوفانی تر شده که به موجب آن اشیا بزرگ روی سطح عرشه مرتبا جا به جا می‌شوند و پوشش‌های متحرکی را ایجاد می‌کند.

تا الان شاهد مراحل مختلفی از بازی یاد شده شامل کشتی، تعقیب گریز با ماشین، دوربین دید در شب، مخفی کاری زیر آب و مراحلی در آسمان خراش بودیم.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم اکنون برای پیش خرید کردن در دسترس است که شما با این کار به یک سری محتوا اضافی دسترسی پیدا می‌کنید که شامل: دسترسی به بتا بازی، اسکین‌های مختلف و بتل پس فصل اول این بازی است. این عنوان در تاریخ ۲۸ اکتبر (۳ آبان) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ویندوز (از طریق فروشگاه استیم)، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا