#مهسا_امینی

نسخه های Call of Duty: Modern Warfare 2 چه قیمتی دارند؟

مزایای خرید هر کدام از آنان چیست؟

نسخه های Call of Duty: Modern Warfare 2 چه قیمتی دارند؟ نریمان هروی ۲ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه های Call of Duty: Modern Warfare 2

نسخه های Call of Duty: Modern Warfare 2 به تازگی معرفی شدند و بسیاری‌ها کنجکاوند تا بدانند قیمت و مزایای خرید این نسخه‌ها چیست.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 روز ۲۸ اکتبر (مصادف با ۳ آبان) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. این بازی با بخش‌های کمپین، کو-آپ و آنلاین چندنفره عرضه می‌شود و همچنین محتواهای پس از انتشار، برای آن در نظر گرفته شده است.

شما همین الان می‌توانید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را پیش‌خرید کنید. البته که این بازی در نسخه‌های مختلفی عرضه می‌شود و حالا وقت این است که به این نسخه های Call of Duty: Modern Warfare 2 نگاهی بیندازیم و ببینیم که هر کدام از آنان شامل چه قیمت و مزایایی هستند.

پیش‌خرید Modern Warfare 2

 

امسال دیگر هیچ خبری از نسخه‌های مخصوص نسل قبلی نیست. نسخه مخصوص PS5 این بازی با نسخه‌ی بین نسلی که برای PS4 و PS5 است، قیمتی مشابه دارد و همچنین برای ایکس‌باکس هم فقط نسخه‌ی بین نسلی در دسترس قرار دارد. قیمت نسخه‌های پی‌سی، نسخه بین نسلی ایکس باکس، پلی استیشن ۵ و نسخه بین نسلی پلی استیشن ۷۰ دلار است.

Modern Warfare 2 Vault Edition

 

نسخه‌ی The vault edition این بازی ۳۰ دلار از نسخه‌ی بین نسلی گران‌تر است و شامل موارد زیر خواهد بود:

  • بسته‌ی Ghost Legacy 
  • بسته اپراتور Red Team 141
  • FJX Cinder Weapon Vault
  • بتل پس + ۵۰ Tier
  • ۱۰ ساعت 2XP و ۱۰ ساعت 2WXP

شما می‌توانید نسخه‌ی نسخه‌ی The vault edition این بازی را با قیمت ۹۹ دلار روی پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن و ایکس باکس خریداری کنید.

مزایای پیش‌خرید Call of Duty: Modern Warfare 2

 

اگر شما بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را پیش‌خرید کنید، می‌توانید زودتر از بقیه به Open Beta این بازی دسترسی پیدا کنید. البته هنوز هیچ تاریخی برای عرضه‌ی بتای بازی اعلام نشده است.

همچنین اگر افراد از فروشگاه والمارت این بازی را پیش‌خرید کنند، یک جفت performance thumbstick یا محافظ آنالوگ نیز به رایگان دریافت خواهند کرد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (مصادف با ۳ آبان) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد نسخه‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 چیست؟ آیا نبود نسخه‌ی ۶۰ دلاری مخصوص نسل قبلی باعث ناراحتی شما شده است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا