فصل دوم Call of Duty: Mobile کی شروع می‌شود؟

یک نقشه و یک سلاح جدید

فصل دوم Call of Duty: Mobile

فصل دوم Call of Duty: Mobile – کالاف دیوتی موبایل به زودی آغاز می‌شود، اما تاریخ دقیق آن را می‌توان از روی تقویم بتل پس و همچنین گزارش‌های منتشر شده دنبال کرد. اما چه چیزهایی در این سیزن جدید به بازی اضافه خواهند شد؟!

یک سال دیگر هم از عرضه عنوان محبوب کالاف دیوتی موبایل گذشت و دوباره روال بازی از سیزن ۱ شروع شد. اولین فصل از سال جدید این عنوان، با نام Heist حدودا یک ماه پیش بود که شروع شد و رنک تمامی کاربران را هم ریست کرد. با این وجود، بالاخره روزهای این فصل هم رو به پایان است و سیزن جدید به زودی و از حدود دو هفته دیگر شروع خواهد شد.

در هر فصل از کالاف دیوتی موبایل همیشه یک یا چند سلاح یا گجت جدید، به علاوه نقشه‌ها و حالت‌های متفاوت به بازی اضافه می‌شوند. به همین ترتیب نیز در فصل دوم که به زودی آغاز می‌شود، شاهد اضافه شدن سلاح و یک نقشه کلاسیک از Modern Warfare 3 خواهیم بود.

تاریخ شروع و جزئیات فصل دوم Call of Duty: Mobile

طبق روال همیشگی و ماهیانه سیزن‌های مختلف بازی Call of Duty: Mobile، فصل دوم در تاریخ ۴ اسفند (۲۳ فوریه) شروع خواهد شد که ۱۷ روز دیگر است. ساعت شروع هم دقیقا مثل فصل‌های قبل، برای ساعت ۳:۳۰ یا ۴:۳۰ بامداد در نظر گرفته شده است؛ در حالی که به روزرسانی و دریافت فایل‌های مربوطه از چند روز قبل قابل دسترس خواهد بود.

حال درباره جزئیات جدید این سیزن، اول از همه باید بدانید که یک نقشه جدید به نام Twilight که پیش‌تر در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 اضافه شده بود، به این پورت موبایلی خواهد آمد. در واقع در فصل‌های مختلف و از همان شروع کالاف دیوتی موبایل حدود سه سال پیش، همیشه سازندگان سعی کرده‌اند تا از آن برای ترکیب یک گیم پلی جدید و اضافه کردن نقشه‌ها و جزئیات بازی‌های قدیمی سری استفاده کنند و فصل دوم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با این وجود لازم به ذکر است که نقشه Twilight در فصل دوم Call of Duty: Mobile در یک وضعیت بارانی و در شب نشان داده شده، در حالی که نسخه اورجینال این مپ در MW3 در روز بود. همچنین در تصویر دوم، می‌توانید شاهد یک جعبه باشید که سلاحی از داخل آن برداشته شده است. این عکس توسط خود سازندگان به اشتراک گذاشته شده و ظاهرا سلاحی را نشان می‌دهد که در فصل دوم اضافه خواهد شد.

پیج رسمی کالاف دیوتی موبایل از کاربران خواسته تا نام این سلاح جدید را حدس بزنند. اما اگر به جزئیات جای سلاح مورد نظر دقت کنید، کاملا مشخص است که JAK-12 به راحتی داخل آن جا می‌شود! این سلاح در فصل ششم نسخه ریبوت Modern Warfare 2019 اضافه شده بود و یک شاتگان اتوماتیک است.

طبق روال همیشگی، فصل دوم Call of Duty: Mobile نیز شامل ۵۰ Tier جدید خواهد بود که شامل چهار اسکین جدید و همچنین یک اسکین خاص برای سلاح تازه اضافه شده خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا