تماشا کنید: فصل هشتم Call of Duty: Mobile با انبوهی از تغییرات منتشر شد

ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

اکتیویژن با انتشار یک پست در وب سایت رسمی مجموعه کال آو دیوتی به فصل هشتم Call of Duty: Mobile پرداخته و اطلاعات مورد نیاز از آن را به اشتراک گذاشته است.

با افزایش محبوبیت تلفن‌های همراه به عنوان یک وسیله سرگرمی، اکتیویژن مانند دیگر ناشرهای مشهور سعی کرد سهم قابل‌توجهی از این بازار بدست بیاورد. در همین راستا، محصولات مختلفی را با محوریت کال آو دیوتی ساخت و در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. تلاش‌های آنان موفقیت‌آمیز نبود تا اینکه Call of Duty: Mobile در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی از راه رسید و توانست در کمتر از چند ماه به رکورد ۵۰۰ میلیون دانلود دست یافته و به یکی بزرگترین عناوین در بازار بازی‌های موبایل تبدیل شود. محصول مشترک تیمی (TiMi Studio Group) و اکتیویژن همچنین در زمینه مالی انتظارات را برآورده کرده و تا به این لحظه، بیش از نیم میلیارد دلار برای سازندگانش درآمد داشته است.

Call of Duty: Mobile یک بازی رایگان (Free-to-Play) بوده و مدهای مشهور مجموعه مانند Domination، Team Deathmatch و Kill Confirmed را شامل می‌شود. به این موارد باید بتل رویال را افزود که همچنان محبوبیت بالایی در سراسر جهان دارد. از دیگر ویژگی‌های شاخص می‌توان کیل استریک و قابلیت شخصی‌سازی سلاح‌ها را نام برد. در ضمن، به لطف پشتیبانی بسیار خوب استودیو تیمی، این عنوان موفق شده محبوبیت خود را طی گذر زمان حفظ کرده و در حال حاضر کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. به‌طوری فصل هشتمش اخیرا آغاز شده است.

استودیو تیمی و اکتیویژن با انتشار یک پست نسبتا بلند در وب سایت کال آو دیوتی، فصل هشتم Call of Duty: Mobile را معرفی کرده‌اند. از آنجایی که شروع فصل هشتم تقریبا با سالگرد انتشار بازی همزمان شده، دست‌اندرکاران تصمیم گرفتند تغییرات زیادی را اعمال کنند. از تغییرات بتل رویال می‌توان به بهبود کنترل وسائل نقلیه، بهبود رابط کاربری و افزایش جزئیات بصری اشاره کرد. سیستم سلامتی همچنین در این مد دچار تغییر شده و دیگر نیازی به آیتم‌های مختلف مانند Bandage برای بازیابی سلامتی نیست؛ زیرا سلامتی پس از دور شدن از درگیری به صورت خودکار بازیابی می‌شود. زره‌ها هم از این پس سه نوع خواهند بود: Advanced Armor Repair ،Armor Repair و Kinetic Armor Overcharger.

کاربران در فصل‌های پیشین می‌توانستند سلاح‌های کمیابی را بیابند اما چنین اتفاقی در فصل هشتم Call of Duty: Mobile امکان‌پذیر نیست. از این پس سلاح‌های معمولی در اقصی نقاط نقشه قرار گرفته و کاربران پس از یافتنشان می‌توانند آن‌ها را شخصی‌سازی کنند. البته تغییرات بخش بتل رویال به همین موارد خلاصه نشده و نقشه Blackout هم اضافه شده است؛ نقشه‌ای که نخستین بار در Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی شده بود.

وقتی فصل جدید رقابت‌های یک بازی رایگان آغاز می‌شود، بتل پس رایگان و پولی به صورت کامل تغییر می‌کنند. این گزاره برای Call of Duty: Mobile هم صادق است. کاربرانی که از بتل پس پولی استفاده می‌کنند، با رسیدن به ردیف ۱۴ یک اسکوراستریک به نام Lightning Strike دریافت می‌کنند که در واقع یک جنگنده اف-35 است. آن‌ها همچنین به واسطه ردیف ۲۱ می‌توانند سلاح R9-0 را آنلاک کنند. برای بتل پس پولی هم آیتم‌های متعددی در نظر گرفته شده که برای مثال می‌توان به کاپیتان شپرد یا سلاح CR-56 AMAX اشاره کرد.

استودیو تیمی یک حالت تکنفره به Call of Duty: Mobile اضافه کرده است. کاربر در این مد کنترل سربازی را بدست می‌گیرد که توسط کاپیتان پرایس از اسارت خارج می‌شود. اتفاقات ماموریت در نقشه Blackout رخ می‌دهد. در انتها، لازم به ذکر است فصل جدید هم اکنون در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا