برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اطلاعات فاش شده حاکی از همکاری Call of Duty با فال‌اوت است

فال‌اوت در همه جا

اطلاعات فاش شده حاکی از همکاری Call of Duty با فال‌اوت است ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
همکاری Call of Duty با فال‌اوت

براساس اطلاعاتی که به تازگی فاش شده است به نظر می‌رسد به زودی شاهد همکاری Call of Duty با فال‌اوت خواهیم بود.

در حالی که کپمانی اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) در حال آماده سازی برای رونمایی کامل از بازی Call of Duty: Black Ops 6 در رویداد ماه آینده است، استودیو توسعه دهنده بازی Modern Warfare 3 و Warzone هم‌چنان چندین ماه برای ساخت و عرضه محتویات جدید در پیش‌رو دارد. اخیرا تیم سازنده فرمول بازی فورتنایت را برای همکاری با مجموعه‌های مختلف در پیش گرفته است. به نوعی که اسکین اپراتورهای MW3 و Warzone تبدیل به شخصیت‌های مختلفی از Gundam گرفته تا Cheech and Chong شده است. اکنون اطلاعات جدیدی فاش شده که مدعی شده است به زودی شاهد همکاری Call of Duty با فال‌اوت خواهیم بود.

این اطلاعات از حساب کاربری ModernWarzone در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق منتشر شده که منبعی مورد اطمینان برای این بازی و اجتماع مخاطبین آن به حساب می‌آید. اگرچه این حساب کاربری اطلاعات چندانی را ارئه نکرده اما مدعی شده که اسکین مربوط به اعضای والت به زودی در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و هم‌چنین Warzone در دسترس قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید شخصیت‌هایی چون کاپیتان پرایس، سوپ مک‌تیویش و گوست را با لباس آبی رنگ اعضای والت از مجموعه Fallout انتخاب نمایید.

انتظار می‌رود محتویات بیشتری نیز در این همکاری در دسترس قرار بگیرد. باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که در حال حاضر، این اطلاعات رسمی نبوده و باید منتظر کمپانی اکتیویژن و سازندگان بازی در استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بمانیم. با این حال با توجه به شایعاتی که پیش از این در رابطه با همکاری Call of Duty با فال‌اوت انتشار یافته بود و هم‌چنین پیشینه قابل اعتمادی که حساب کاربری ModernWarzone دارد می‌توان به نوعی از وقوع این همکاری اطمینان داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments