کاپیتان پرایس احتمالا اپراتور جدید CoD: Modern Warfare خواهد بود

صدای Kate Laswell به گوش می‌رسد

کاپیتان پرایس احتمالا اپراتور جدید CoD: Modern Warfare خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
کاپیتان پرایس

با توجه به تریلر جدیدی که از طرف اکتیویژن (Activision) منتشر شده، احتمال حضور کاپیتان پرایس در Call of Duty Modern Warfare و Warzone وجود دارد.

با نزدیک‌تر شدن به فصل چهارم بازی Call of Duty Modern Warfare، حدس و گمان‌ طرفداران هر روز بیشتر می‌شود. اخیرا در اکانت رسمی یوتیوب Call of Duty، تریلر جدیدی منتشر شده که جزئیات آن توجه هواداران این فرنچایز را به خود جلب کرده است. برخی از گمانه‌زنی‌ها از به گوش رسیدن صدای آشنای Kate Laswell خبر می‌دهند.

علاوه‌بر صداهای آشنایی که در این تریلر وجود دارد، تصویری از کلاه ماهیگیری معروف کاپیتان پرایس قابل رویت است. از طرفی دیگر، با توجه به این‌که اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با شروع هر فصل تعدادی کاراکتر و حالت جدیدی را به بازی‌ها اضافه می‌کند، احتمال حضور کاپیتان پرایس در Call of Duty Modern Warfare و Warzone دور از ذهن نیست.

لازم به ذکر است که در به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone دو نقشه‌ی تازه اضافه می‌شود. این به‌روزرسانی جدید، باندل Ghost Pack Contingency را در بخش چندنفره‌ی فروشگاه عرضه می‌کند. این باندل شامل دو طرح ساخت اسلحه (blueprint)، یک عدد رایفل و اسکین مخصوص این پکیج خواهد بود. همچنین قرار است نقشه‌ی تازه‌ای در بخش چندنفره‌ی بازی در اختیار کاربران قرار بگیرد که Hardhat نام دارد.

در این مطلب می‌توانید جدیدترین راهنمای بازی Call of Duty: Warzone را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا