بازی رومیزی Call of Duty به‌زودی عرضه می‌شود

آغاز کمپین کیک استارتر

بازی رومیزی Call of Duty

با شروع کمپین کیک استارتر، بازی رومیزی Call of Duty طی روزهای آینده در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که مدتی پیش شرکت اکتیویژن با همکاری شرکت آرکین واندرز از بازی رومیزی کالاف دیوتی تحت عنوان Call of Duty: The Board Game رونمایی کرد. داستان بازی در دوره مدرن وارفر جریان دارد و گفته شده که شامل اسلحه‌ها و نقشه‌های نام آشنایی می‌شود.

بر اساس اعلام شرکت اکتیویژن، بازی اصلی دارای نقشه‌های متعددی است که بازیکن‌ها در هر کدام یک از آن‌ها می‌توانند سناریوها و حالت‌های مختلفی را تجربه کنند. همچنین، جعبه بازی شامل تاس، سربازها، سلاح‌ها و کارت‌های گوناگونی است که البته تا به امروز جزئیاتی از نحوه انجام این بازی رومیزی ارائه نشده است.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش شرکت اکتیویژن در پیامی اعلام کرد که کمپین کیک استارتر بازی رومیزی کالاف دیوتی قرار است از تاریخ یکم آگوست سال جاری (۱۰ مرداد ماه) آغاز شود. با شروع این کمپین حمایت مالی، بازیکن‌ها می‌توانند به نسخه پایه و همچنین سطوح اضافه آن دسترسی داشته باشند.

دقت داشته باشید که بازی رومیزی Call of Duty در واقع یک بازی دو نفره است که احتمالا با قیمت حدودی ۵۰ دلار به فروش خواهد رسید. البته، با خرید دو نسخه از این بازی، می‌تواند مسابقات چهارنفره نیز شرکت کرد. اکتیویژن پیش‌تر گفته بود که نسخه نهایی این اثر در اواخر تابستان پیش‌رو راهی بازار خواهد شد.

جدا از شروع کمپین کیک استارتر، بهتر است بدانید که احتمالا بازی جدید کالاف دیوتی تحت عنوان Modern Warfare 3 نیز در روز یکم آگوست سال جاری (دهم مرداد ماه) در قالب یک رویداد درون بازی به طور رسمی معرفی خواهد شد. آن‌طور که شایعه شده، این اثر در روز ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان ماه) در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا