استودیو بانجی برای بازی جدید خود نیرو استخدام می‌کند

عنوان جدید Bungie با دیگر آثار این شرکت متفاوت خواهد بود

استودیو بانجی برای بازی جدید خود نیرو استخدام می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
استودیو بانجی

استودیو بازیسازی بانجی برای اثر جدید خود که گفته شده شباهتی به بازی دستینی ندارد، به دنبال افرادی با انگیزه و با مهارت کافی می‌گردد.

سازنده‌ی بازی‌هایی چون Halo و سری بازی‌های Destiny برای عنوان جدید خود، که شباهتی به آثار قبلی آن‌ها ندارد، در حال استخدام کردن نیروهای جدیدی است. بانجی به دنبال یک کارگردان هنری که توانایی خلق “اثری کمدی با شخصیت‌هایی مهربان و عجیب و غریب” را داشته باشد، می‌گردد. احتمال دارد در پروژه‌های قبلی این کمپانی آثار کمدی دیگری را بیابید، اما به طور کلی این پروژه شبیه هیچ یک از پروژه‌های پیشین این استودیو نخواهد بود.

لیست شغل‌های مورد نیاز بانجی و مسئولیت‌ها و شرایط مورد نیاز هر موقعیت کاری در قسمت مشاغل سایت این شرکت قرار گرفته است. از آنجایی که  درباره “سرمایه گذاری و ایجاد انجمن و ارتباط کاربران در داخل بازی باهم” صحبت شده، به‌نظر می‌رسد که بعضی از قسمت‌های این پروژه مشخصاً به عنوان دستینی ارتباط داشته باشد. با این حال بسیاری از بازیسازها بر این باورند که اگر یک بازی آنلاین چند نفره بخواهد پیشرفت کند، باید به ایجاد انجمن و ارتباطی قوی بین کاربران توجه زیادی شود.

توضیحات این شغل که در آن به ارتباط کاربران باهم و ایجاد انجمنی از آن‌ها و همچنین شخصیت‌های با نشاط اشاره شده، به این شرح است:

آیا شما به‌دنبال خلق عنوانی که منجر به جمع کردن بازیکنان و البته سرمایه‌گذاری آن‌ها می‌شود، هستید؟ شما دوست دارید روی اثری کمدی با شخصیت‌هایی خوشحال و عجیب و غریب کار کنید؟ آیا شما هم درباره تاثیر هنر روی گیم‌‌پلی بازی و چگونگی تاثیر طراحی شخصیت‌ها روی افزایش کاسپلی طرفدارها یا اینکه چگونه ظاهر و حالت‌های شخصیت‌ها، نمایان‌گر فرهنگ‌های مختلف در سراسر دنیا شناخته می‌شود، فکر می‌کنید؟

حرف و حدیث‌های زیادی درباره‌ی نقش این شغل در قسمت‌های متفاوتی از بازی‌ها وجود دارد اما کمدی بودن آن توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. با توضیحاتی که استودیو بانجی درمورد این سِمَت داده، مشخص می‌شود که باید در انتظار عنوانی متفاوت با دیگر بازی‌های این شرکت بازیسازی باشیم.

شما به عنوان کارگردان هنری دید جدیدی از Bungie IP ارائه داده و روی تمام جنبه‌های هنری کار کرده و نمونه اولیه پروژه را به سمت تولید نهایی هدایت خواهید کرد. از همه مهم‌تر، شما با تیمی سرشار از نشاط و نظم برای تولید فرنچایز جدیدی در این استودیو همکاری خواهید کرد.

آخرین بازی ساخته توسط استودیوی بانجی، Destiny 2 است که در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلفترم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا