#مهسا_امینی

تصاویر تمرین بری لارسن آمادگی بدنی بالای او را برای کاپیتان مارول 2 نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر تمرین بری لارسن آمادگی بدنی بالای او را برای کاپیتان مارول 2 نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر تمرین بری لارسن

تصاویر تمرین بری لارسن که ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، آمادگی جسمانی او را برای فیلم کاپیتان مارول 2 به رخ می‌کشد.

فیلم‌های Marvel Cinematic Universe به گونه‌ای ساخته می‌شوند که امکان ساخت دنباله برایشان وجود داشته باشد؛ موضوعی که در قبال Captain Marvel محصول سال ۲۰۱۹ میلادی صدق می‌کند. در انتهای فیلم مزبور یک اسکرول خود را به شکل مامور Sword درآورده و به ملاقات مونیکا رمبئو می‌‎رود. اسکرول فاش می‌کند فردی در فضا می‌خواهد او را ببیند. فیلم بدون اینکه فاش کند طرف مقابل کیست، به انتها می‌رسد. بدین ترتیب، مخاطب چاره‌ای جز انتظار برای قسمت بعدی و تماشایش ندارد.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول است. او در جریان ComicCon 2019 صریحا اعلام کرد قسمت دوم Captain Marvel ساخته می‌شود. با گذشت مدتی، دست‌اندرکاران پشت و جلوی دوربین یکی پس از دیگری به پروژه پیوستند تا شرایط فیلمبرداری مهیا شود. این اثر برخلاف انتظار تحت عنوان The Marvels شناخته شده و هم اکنون در در فاز فیلمبرداری قرار دارد. دست‌اندرکاران اخیرا در باکینگهام شر واقع در انگلستان سکونت داشته و صحنه‌های مد نظر را در استودیو پاین وود ضبط کردند. حالا هم برای فیلمبرداری دیگر صحنه‌ها راهی ایتالیا شده‌اند.

بری لارسن (Brie Larson) برای ایفای نقش کارول دنورز در The Marvels بازمی‌گردد. او اخیرا دو تصویر خود را به اشتراک گذاشته که حین تمرین تیراندازی ثبت شده‌اند. این عکس‌ها همچنین به گونه‌ای ضبط شده‌اند که فیزیک لارسن و آمادگی جسمانی بالایش برای دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول را به رخ می‌کشند. یکی از تصاویر تمرین بری لارسن در ادامه قابل‌مشاهده است. برای مشاهده تصویر دیگر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

مارول و والت دیزنی در قبال کاپیتان مارول 2 سکوت اختیار کرده و اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. با این حال، طرفداران دست از مطرح کردن تئوری‌های مختلف برنداشته‌اند. یکی از تئوری‌ها به رابطه کارول دنورز و مونیکا رمبئو مربوط می‌شود. طبق آنچه در سریال WandaVision دیده‌ایم، مونیکا در اثر بشکن تانوس به خاکستر تبدیل شد و طی مدتی که نبود، مادرش از دنیا رفت. او در حال حاضر گمان می‌کند کارول می‌توانست به ماریا کمک کند اما این کار را انجام نداد. از همین رو، نگاه منفی‌ای نسبت به او دارد؛ موضوعی که قطعا در The Marvels مورد کندوکاش قرار می‌گیرد.

تئوری جدید می‌گوید مدل موی جدید کارول دنورز در Avengers: Endngame با مرگ ماریا رمبئو ارتباط دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، کارول از شرایط ماریا اطلاع کامل داشت و برای همدردی با او موهایش را تراشید. همین موضوع هم باعث شده تا موهای کوتاهی در Endngame داشته باشد. کارول احتمالا در The Marvels این موضوع را با مونیکا به اشتراک گذاشته و از این طریق برایش ثابت خواهد کرد هرگز مادرش را فراموش نکرد و تا جای ممکن کنارش بود.

با توجه به گزارش‌های غیررسمی‌ای که در فضای مجازی منتشر شده، فیلم کاپیتان مارول 2 دارای دو شخصیت منفی خواهد بود: شخصیت منفی اول فعلا نامی نداشته اما زوی اشتن (Zawe Ashton) نقشش را جلوی دوربین ایفا می‌کند؛ شخصیت منفی شرایط کاملا برعکسی دارد. می‌دانیم او مایکل کورواک نام دارد اما مشخص نیست چه کسی او را به تصویر می‌کشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا