#مهسا_امینی

آیا شخصیت سایمون بست در فصل دوم Bridgerton بازمی‌گردد؟

اکانت رسمی سریال پاسخ می‌دهد

سایمون بست

اکانت رسمی سریال Bridgerton در توییتر با انتشار یک پست پاسخی قطعی درباره حضور یا غیبت سایمون بست در فصل دوم ارائه داد.

نتفلیکس، اقتباس سریالی رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) را ساخت و در دسامبر ۲۰۱۹ میلادی در دسترس مشترکان خود قرار داد. این اثر به واسطه محبوبیت کتاب‌ها و صد البته بازی ویدیویی The Witcher 3: Wild Hunt موفق شد به پربازدیدترین سریال اختصاصی سرویس تبدیل شود. با گذشت حدودا یک سال، سریالی دیگر تحت عنوان Bridgerton از نتفلیکس منتشر شد و با پشت سر گذاشتن ویچر، رکورد تازه‌ای را در این زمینه به ثبت برساند. این اثر توسط کریس ون دوسن (Chris Van Dusen) ساخته شده و اقتباسی از رمان‌های جولیا کوئین (Julia Quinn) است.

Bridgerton در دوران نیابت سلطنت روایت شده و حول محور خانواده بریجرتون می‌چرخد؛ خانواده‌ای که از یک مادر، چهار فرزند پسر و چهار فرزند دختر تشکیل شده است. دخترهای خانواده به سن مورد نظر رسیده و باید توجه مردان جوان و مجرد را برای آغاز یک زندگی مشترک جلب کنند. از آن‌جایی که سریال به سرعت مورد استقبال قرار گرفت، نتفلیکس دستور ساخت فصل دوم را صادر کرد. از آن زمان تاکنون، طرفداران بی‌صبرانه منتظر انتشار جزئیاتی از فیلمنامه و نام‌های حاضر در تیم بازیگری هستند. هر چند، با مراجعه به منبع اقتباس می‌توان به چشم‌اندازی کلی نسبت به فصل جدید دست یافت.

فصل اول Bridgerton بر اساس نخستین کتاب مجموعه، یعنی The Duke and I ساخته شده بود و روی رابطه عاشقانه بزرگترین دختر خانواده بریجرتون دفنی و دوک سایمون بست تمرکز دارد. انتظار می‌رفت چنین روندی در فصل دوم ادامه یابد اما این اتفاق رخ نخواهد داد. اکانت توییتری سریال Bridgerton ساعاتی قبل با انتشار یک پست پاسخی قطعی درباره حضور یا غیبت سایمون بست در فصل دوم ارائه داده است. با توجه به پست، تمرکز داستان در فصل جدید تغییر می‌کند. در نتیجه، خبری از بست در جریان اتفاقات نخواهد بود.

فصل دوم Bridgerton اقتباسی از دومین کتاب مجموعه خواهد بود که با نام The Viscount Who Loved Me شناخته می‌شود. این داستان به آنتونی بزرگترین فرزند پسر خانواده بریجرتون پرداخته و تلاش‌های او برای پشت سر گذاشتن چالش‌های مرتبط با عشق و مسئولیت‌های خانواده را به تصویر خواهد کشید. اکانت توییتری سریال همچنین تایید کرد دفنی با نقش‌آفرینی فیبی دینوور (Phoebe Dynevor) نه تنها در قسمت‌های جدید حضور دارد، بلکه نقشی حیاتی را در روند اتفاقات خواهد داشت. او قرار است به آنتونی کمک کند تا به بهترین نحو ممکن از پس چالش‌ها بربیاید.

اتمام قرارداد رگه-ژان پیج (Regé-Jean Page) با نتفلیکس و عدم حضور سایمون بست در فصل Bridgerton خبری ناامیدکننده برای گروهی از طرفداران است. با این حال، می‌توان نیمه پر لیوان را دید. از آن‌جایی که قرار داد چندی پیش به انتهای خود رسیده بود و عملکرد پیج هم در سریال کم‌نقص بود، او موفق شد به پروژه‌های مورد انتظاری بپیوندد که برای مثال می‌توان به The Grey Man اشاره کرد. جدیدترین اثر برادران روسو (Russo) با سرمایه‌گذاری نتفلیکس ساخته شده و کریس ایونز (Chris Evans)، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و آنا د آرماس (Ana de Armas) را در تیم بازیگری خود دارد.

رگه-ژان پیج در اقتباس سینمایی Dungeons & Dragons هم حضور داشته و همبازی کریس پاین (Chris Pine)، هیو گرنت (Hugh Grant) و جاستیس اسمیت (Justice Smith) خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا