بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شکایت کاربران کوییز آو کینگز را پیگیری می‌کند

۵۳۵ نفر از این بازی بن شدند

Quiz Of Kings

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شکایت کاربران کوییز آو کینگز در حال رسیدگی است.

مدتی پیش، در ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹ تعدادی از حساب‌های کاربران بازی محبوب کوییز آو کینگز مسدود شد. به دنبال این اتفاق، رکوردهای این کاربران هم از لیست رده‌بندی این بازی پرطرفدار حذف شده است. این در حالی است که توسعه‌دهندگان کوییز آو کینگز متوجه شده‌اند که تعدادی از بازیکنان این عنوان موبایلی از بات‌های تلگرامی برای تقلب کردن استفاده می‌کنند. در ادامه‌ی این اتفاق، ۵۳۵ کاربر که تعداد زیادی از آن‌ها به کوییز آو کینگز و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای شکایت کرده‌اند، از لیست رده‌بندی بازی حذف شدند.

پس از اعتراض تعدادی از کاربران کوییز آو کینگز، مدیرعامل بنیاد ملی قرار است با حضور مدیر مجموعه این بازی و تعدادی از کاربران، این مشکل را بررسی کند. این جلسه طبق وظیفه‌ی تامین حقوق مادی و معنوی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که مدتی پیش امیرحسین ناطقی، مدیر مجموعه‌ی کوییز آو کینگز، اعلام کرد هیچ بخششی برای متقلبین و برگشت حساب‌هایشان ندارد؛ چون آن‌ها با آگاهی کامل این کار را انجام داده‌اند.

هنوز نتیجه‌ی این جلسه مشخص نشده و ۵۳۵ بازیکن کوییز آو کینگز همچنان به حساب کاربری خود دسترسی ندارند. با این وجود طبق پیگیری‌های مدیرعامل بنیاد ملی، احتمال دارد شکایت کاربران به نتیجه برسد.

بازی محبوب و پرطرفدار کوییز آو کینگز در حال حاضر برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس قرار دارد. بازیکنان در این عنوان باید به صورت آنلاین در پاسخ دادن به سوالاتی که به صورت تصادفی مطرح می‌شود، رقابت کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا کاربران تشکیل تیم دهند و به صورت گروهی به انجام مسابقه و شرکت در رویدادهای مختلف بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا