بازی‌های BioShock و XCOM و ۱۴ عنوان دیگر را تنها با ۲۰ دلار خریداری کنید

2K به مقابله با کرونا می‌رود

بازی‌های BioShock و XCOM و ۱۴ عنوان دیگر را تنها با ۲۰ دلار خریداری کنید نیکان صبوری ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
BioShock و XCOM و ۱۴ عنوان دیگر

شرکت 2K با راه‌اندازی کمپینی برای مقابله با کرونا، بازی‌هایی نظیر BioShock و XCOM و ۱۴ عنوان دیگر را با قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رساند.

همانطور که می‌دانید، ویروس کرونا مشکلاتی را برای همه ایجاد کرده است. به همین دلیل شرکت‌های بزرگ سعی دارند با این ویروس مبارزه کنند. از جمله‌ی این مساعدت‌ها می‌توان به کمک ۲۰ میلیون دلاری سونی به بازیسازان مستقل اشاره کرد.

حال شرکت 2K هم قصد دارد با راه‌اندازی کمپینی با نام Game Together به روند مبارزه با کرونا کمکی کرده باشد. این کمپین به این صورت است که شرکت 2K تعداد ۱۶ عدد بازی جذاب را به صورت باندل‌های چندتایی با قیمت‌های بسیار پایین به فروش می‌رساند. روند خرید این باندل‌ها سه مرحله است. در مرحله‌ی اول شما می‌توانید با دادن مبلغ ۱ دلار، بازی‌های نظیر The Darkness II ،Sid Meier’s Pirates ،Carnival Games VR و Spec Ops: The Line را دریافت کنید.

اگر تمایل دارید، می‌توانید با پرداخت مبلغی نزدیک به ۱۲ دلار علاوه بر بازی‌های قبلی Locked contentThe Golf Club 2019 ،Sid Meier’s Civilization III ،NBA 2K Playgrounds 2 و BioShock: The Collection را خریدار کنید. لازم به ذکر است که کالکش BioShock شامل قسمت‌های اول، دوم و نسخه‌ی Infinite همراه با بسته‌ی الحاقی آن است. در آخرین مرحله، علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۲۰ دلار علاوه‌بر تمام بازی‌های بالا، عناوین NBA 2K20 ،XCOM: Enemy Unknown Complete Edition ،Borderlands Game of the Year Enhanced و Borderlands: The Handsome Collection را دریافت کنند.

تمام پول‌هایی که برای باندل‌ها خریداری می‌شوند به سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با کرونا اهدا خواهند شد. این کمپین تا ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) ادامه دارد. در صورت خرید هر کدام از این مراحل به ایمیل شما کدی فرستاده می‌شود که مربوط به پلتفرم استیم است. همچنین علاقه‌مندان و کسانی می‌خواهند در این کار به شرکت 2K کمک کنند، می‌توانند هر مقدار پولی که مد نظر دارند به این شرکت بدهند. طبق آماری که سایت 2K اعلام کرده، 12,827 باندل به فروش رسیده و بیش از ۱۵۳ هزار دلار جمع آوری شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا