شایعه جدید بازی Bioshock 4 قطعاً طرفداران را ناامید می‌کند

سکوت کلاود چمبر همچنان ادامه دارد

پنجره انتشار بازی Bioshock 4

به لطف اطلاعاتی که در اکانت Art Station یکی از اعضای تیم توسعه قرار دارد، پنجره انتشار بازی Bioshock 4 مشخص شده است.

2K Games در سال ۲۰۱۹ میلادی از تاسیس استودیویی جدید با نام کلاود چمبر (Cloud Chamber) خبر داد که یکی از زیرمجموعه‌هایش به شمار می‌رود. همزمان با این اتفاق، شرکت آمریکایی به شایعه‌ها پایان داد و تایید کرد استودیوی مزبور وظیفه ساخت نسخه جدید سری بازی‌های Bioshock را بر عهده داشته و از همه مهمتر، این بازی حداقل چند سال با انتشار فاصله دارد. به همین دلیل، طرفداران نباید انتظار داشته باشند نسخه چهارم در آینده نزدیک وارد بازار شود. در ضمن، برخی از اعضای استودیو سابقه کار روی نسخه‌های پیشین بایوشاک را دارند.

در حالی که سه سال از تایید بازی Bioshock 4 می‌گذرد، 2K Games و Cloud Chamber سکوت اختیار کرده و هیچ اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. در همین حین، شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که به روند پر فراز و نشیب توسعه اشاره داشته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، فرآیند ساخت نسخه چهارم سری بازی‌های بایوشاک در تابستان سال گذشته میلادی برای چهارمین بار از ابتدا آغاز شد؛ اتفاقی که باید آن را پای ضعف‌های مدیریتی نوشت.

مک ستابا (Mack Sztaba) یکی از اعضای کلاود چمبر به شمار می‌رود. او چندی پیش اطلاعاتی را در پروفایل Art Station خود قرار داد که پنجره انتشار بازی Bioshock 4 را فاش می‌کند. بر این اساس، عنوان مورد نظر در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۸ میلادی وارد بازارهای جهانی خواهد شد. همچنین طبق اطلاعاتی که در اکانت لینکدین این هنرمند قرار گرفته، ۶ ماه است که روی بازی کار می‌کند. در ضمن، ستابا اطلاعات مربوط به بایوشاک 4 را اخیراً از پروفایل Art Station حذف کرده است.

با توجه به شایعه‌ها و ادعای یکی از خبرنگاران ویدیو گیم، Bioshock 4 در جنوبگان جریان داشته و نقشه‌ای بزرگتر نسبت به نسخه‌های پیشین دارد. همچنین محیطش جهان باز بوده و خط داستانی اصلی شامل چند پایان بندی می‌شود. در ضمن، بنظر می‌رسد مخاطبان در این عنوان با نسخه متفاوتی از شخصیت‌های بازی‌های پیشین ملاقات خواهند کرد.

اگر اطلاعات قرار گرفته در پروفایل مک ستابا صحت داشته باشد، بعید بنظر می‌رسد بازی Bioshock 4 برای کنسول‌های قدیمی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا