#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از فصل ششم سریال Better Call Saul منتشر شد

باب ادنکرک اخیرا مصاحبه‌ای با Collider داشته است

فصل ششم سریال Better Call Saul

باب ادنکرک، بازیگر نقش جیمز مک‌گیل (ساول گودمن) در سریال Better Call Saul اخیرا مصاحبه‌ای با وب‌سایت Colider داشته است که در آن راجع به فصل نهایی این مجموعه صحبت کرد و اطلاعاتی را ارائه داد. او هم‌اکنون برای فیلمبرداری فصل ششم سریال Better Call Saul به نیومکزیکو رفته است.

پیش از این که آخرین قسمت از فصل پنجم سریال Better Call Saul به روی آنتن برود، اعلام شد که این مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار برای ششمین فصل نیز تمدید شده است. علاوه بر این تائید شد که فصل ششم سریال Better Call Saul آخرین فصل آن خواهد بود و پرونده‌ی شخصیت‌های اصلی آن یعنی جیمز مک‌گیل، کیم وکسلر، مایک ارمنترات و ناچو وارگا در آن بسته خواهد شد. این فصل قرار است به سوالات بسیار زیادی پاسخ بدهد و طرفداران از آن انتظارات بسیار زیادی دارند، با این حال اما فعلا اطلاعاتی که از آن در دسترس هستند، بسیار کم است.

با توجه به این که تا چند روز آینده فیلمبرداری فصل ششم سریال Better Call Saul در ایالت نیومکزیکو آغاز خواهد شد و این مجموعه دوباره به یکی از بحث‌های داغ این روزها تبدیل شده، استیون وینتراوب از وب‌سایت Colider به سراغ بازیگر اصلی آن یعنی باب ادنکرک رفته تا با او درباره‌ی این فصل صحبت کند. این دو همچنین صحبت‌هایی راجع به فیلم جدید و اکشن این بازیگر یعنی Nobody داشتند. ادنکرک در مصاحبه با Colider تائید کرد که در روز جمعه ۲۶ فوریه (۸ اسفند)، برای شروع فیلمبرداری فصل ششم سریال Better Call Saul با پروازی به سمت نیومکزیکو می‌رود. او همچنین اطلاعاتی را در رابطه با این فصل و این که وینس گیلیگان، خالق آن و Breaking Bad در حال آماده‌سازی چه چیزی است، به اشتراک گذاشت.

هنگامی که از او سوال شد که گیگیگان درباره‌ی این که نهایتا Better Call Saul به کجا می‌رسد، به او چه چیزی گفته، ادنکرک گفت:

من این که چگونه فصل پیش می‌رود را خط به خط می‌فهمم. به من گفته شده که در فصل ششم شاهد هرج و مرج و اوضاع آشفته‌ای هستیم. به نظر من این فصل مقداری خشونت دارد، اما من درست بودن این فرضیه را هنوز نمی‌دانم. ما همواره راجع به این بحث می‌کنیم که آیا سرنوشت جیمی هم در آخر مانند والتر وایت خواهد شد یا نه، من نمی‌دانم که آیا ممکن است جیمی مک‌گیل پایان بهتری داشته باشد یا حداقل در جایگاه بهتری نسبت به اوایل سریال، داستان او به پایان برسد. من نمی‌دانم که آن‌ها قصد انجام چه کاری را دارند.

همچنین درباره‌ی این که برایان کرانستون بالاخره به تیم آن‌ها می‌پیوندد تا باری دیگر نقش والتر وایت را ایفا کند نیز از او سوال شد. ادنرک در این رابطه پاسخ داد که این شایعه را شنیده است، اما از صحت آن مطمئن نیست و هنوز چیزی ندیده است. او فعلا فقط دو فیلمنامه‌ی اول این فصل را دارد، اما امیدوار است که این اتفاق نهایتا بیفتد والتر وایت نیز در Better Call Saul حضور پیدا کند. گفته می‌شود که شاید برایان کرانستون یکی از قسمت‌های این فصل را کارگردانی کند.

خبرنگار Colider و باب ادنکرک همچنین درباره‌ی ماهیت بلندپروازانه‌ای سریال و تصمیمات خلاقانه و جسورانه‌ای که سازندگان درر طول داستان گرفته‌اند نیز صحبت کردند، یکی از این موارد سکانس‌های سیاه و سفید اول هر فصل هستند. ادنکرک درباره‌ی جهش‌های بزرگ و خلاقانه‌ی Better Call Saul گفت:

وقتی شما در اینباره حرف می‌زنید، من اغلب به این فکر می‌کنم که ما هیچ کار دیگری نمی‌توانستیم انجام دهیم، اگر Breaking Bad وجود نداشت، چون که شخصیت ساول ابتدا در این سریال خلق شد و به وجود آمد. Breaking Bad به مخاطبان خود یاد داد که به جزئیات اهمیت بدهند و بدانند که هر چیز کوچکی می‌تواند چقدر مهم باشد. بنابراین شما به تمام چیزهای کوچک اهمیت می‌دهید، چون که می‌دانید یک روز آن‌ها مهم خواهند بود.

وی سپس ادامه داد:

کاری که ما باید با Better Call Saul انجام می‌دادیم این بود که یک نمایش آرام، منحصربه‌فرد و ظریف را ارائه دهیم که در آن چندین مسیر به صورت موازی دنبال می‌شوند، شما می‌دانید که این مسیرها نهایتا در نقطه‌ای به یکدیگر می‌رسند و برای هم مهم خواهند بود، چون شما Breaking Bad را تماشا کرده‌اید. بنابراین ما بسیار خوش‌شانس هستیم که توانستیم این نمایش جالب را ارائه بدهیم و دلیل این که می‌توانیم Better Call Saul را بسازیم این است که Breaking Bad هم بسیار خوب بود.

فصل ششم سریال Better Call Saul برای پخش در سه ماه نخست سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. باب ادنکرک در نقش ساول گودمن، ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر، جاناتان بنکز در نقش مایک ارمنترات، پاتریک فابیان در نقش هاوارد هملین، مایکل ماندو در نقش ناچو وارگا، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ و تونی دالتون در نقش لالو سالامانکا از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا