بهترین لوداوت M4 در وارزون 2 را بشناسید

تفنگ M4، تفنگی همه کاره و محبوب در میان پلیرهای وارزون 2‍

بهترین لوداوت M4 در وارزون 2 را بشناسید نیما خدارحمی ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بهترین لوداوت M4 در وارزون 2

یافتن بهترین لودواوت M4 در وارزون 2، به خصوص در فصل سوم این بازی دشوار بوده و به خودی خود یک چالش محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا این چالش را برای شما به آسانی آب خوردن بکنیم!

سلاح M4 طی هر سه فصل بازی تفنگی عالی بوده و نقصی در آن ندیده‌ایم، با این حال همانطور که اشاره شد یافتن بهترین افزونه‌ها برای آن کار نسبتا سختی محسوب می‌شود. در این مطلب قصد داریم دو نمونه از بهترین لودوات‌های تفنگ M4 در وارزون ۲ را به شما نشان دهیم. لودوات ابتدایی برای تبدیل این Rifle به یک سلاح SMG بوده و لودواوت دوم آن را تبدیل به تفنگی بی نظیر برای مبارزه در فواصل دور می‌کند.

بهترین لوداوت M4 در وارزون 2 برای مبارزات نزدیک

Barrel: 7.5 Tempus Firebrand (No Tunning)

Laser: FSS Ole-V Laser (Sprint to Fire Speed: -0.50 oz – ADS Speed: -0.51 ft)

Stock: Corio Precio Factory (No Tunning)

Underbarrel: FTAC Ripper 56 (No Tunning)

Magazine: 45-Round Mag

تغییرات اصلی این لودوات را Barrel آن برای ما به ارمغان می‌آورد. این فزونه باعث شده که سرعت جابجایی، نشانه گیری و البته دقت تفنگ بدون نشانه گیری مورد نظر خود را به دست آوریم. به عبارت دیگر، این سه تمام چیزی هستند که ما برای به دست آوردن یک SMG از تفنگ M4 نیاز داریم. با این وجود، استفاده از این افزونه سبب افزایش لگد تفنگ شده که آن را با استفاده از Stock انتخاب شده کاهش می‌دهیم. در نهایت از Underbarrel یاد شده به منظور دقت هر چه بیشتر سلاح بهره می‌بریم.

در ادامه باید به خشاب ۴۵ گلوله‌ای این تفنگ اشاره داشت. شما اگر قصد دارید به طور مداوم در نقشه جابجا شوید، در کنار تفنگی سبک و دقیق، میزان مورد توجهی گلوله نیاز دارید. خشاب پیش فرض این تفنگ تنها ۳۰ گلوله در خود داشته و خشاب ۶۰ گلوله‌ای نیز می‌تواند این سلاح را به شدت سنگین کند. در نتیجه ما از خشاب ۴۵ گلوله‌ای در آن استفاده می‌کنیم.

در پایان باید به لیزر قرار گرفته بر این سلاح اشاره داشت که دقت تفنگ در زمان دویدن را افزایش می‌دهد. این لوداوت بدون شک یکی از بهترین لوداوت‌ها برای استفاده در نقشه Ashika Island و البته بخش آنلاین چند نفره بازی Call of Duty Modern Warfare 2 است.

بهترین لوداوت M4 در وارزون 2 برای مبارزات دور

Barrel: Hightower 20” Barrel (Recoil Steadiness: +0.50 lb – Damage Range: +0.40 in)

Muzzle: Xten Ported 290 (Recoil Stabilization: +0.80 oz – Gun Kick Control: +0.35 in)

Rear Grip: Sakin ZX Grip (Recoil Steadiness: +1.00 oz – Aiming Idle Stability: +0.30 in)

Optic: VLK 4.0 Optic (No Tunning)

Magazine: 60-Round Mag

اگر قصد دارید در بازی وارزون 2 دشمنان خود را از فواصل زیاد از پای درآورید، این لودواوت یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. در این لودواوت، Barrel انتخاب شده به شما اجازه وارد کردن ضربه‌های قوی به دشمنان در فواصل زیاد را می‌دهد. در ادامه ما با استفاده از Muzzle یاد شده، لگد تفنگ را کاهش می‌دهیم. به طور کلی این تفنگ کارایی بسیار بالایی در مبارزات دور برد داشته و می‌تواند تمام خواسته‌های شما را برآورده کند. نظر شما درباره بهترین لودواوت M4 در وارزون 2 چیست؟ به نظر شما نیز این دو لوداوت بهترین لوداوت‌های M4 در وارزون 2 هستند؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا