1%
  • 0/10

کارگردان Doctor Strange، فیلم دلهره‌آور Bermuda را خواهد ساخت

کریس ایوانز، انتخاب اول برای ایفای نقش اصلی است

کارگردان Doctor Strange، فیلم دلهره‌آور Bermuda را خواهد ساخت ۰ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
فیلم دلهره‌آور Bermuda

فیلم دلهره‌آور Bermuda کارگردان خود را شناخت. اسکات دریکسون قرار است وظیفه‌ی بازنویسی فیلمنامه و همچنین کارگردانی را بر عهده داشته باشد.

اسکات دریکسون (Scott Derrickson) از سال ۱۹۹۵ میلادی وارد عرصه‌ی کارگردانی شد. او در سال ۲۰۰۵ میلادی فیلم ترسناک The Exorcism of Emily Rose را با بودجه‌ی حدودا ۲۰ میلیون دلاری ساخت که بسیار مورد توجه قرار گرفت. این اثر همچنین توانست در باکس آفیس جهانی به فروشی معادل ۱۴۵ میلیون دلار دست یابد. دریکسون چند سال بعد فیلم ترسناک دیگری را با بودجه‌ی کم (۳ میلیون دلار) ساخت. این اثر که Sinister نام داشت، به‌واسطه‌ی بازخوردهای مثبت توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود در باکس آفیس  بر جای بگذارد.

موفقیت‌های اسکات دریکسون در ژانر ترسناک توجه مارول را به خود جلب کرد. این استودیوی آمریکایی نهایتا وظیفه‌ی ساخت Doctor Strange را به او سپرد. این فیلم ابرقهرمانی سعی داشت به معرفی شخصیت دکتر استیون استرنج با نقش‌آفرینی بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) پرداخته و نحوه‌ی تبدیل شدن او به یک جادوگر را به تصویر بکشد. این فیلم در پایان اکران خود توانست ۶۷۷ میلیون دلار باکس آفیس جهانی بفروشد. دنباله‌ی آن تحت عنوان Doctor Strange in the Multiverse of Madness معرفی و قرار شد دریکسون برای کارگردانی بازگردد. البته این فیلمساز آمریکایی چندی پیش به دلیل اختلاف نظر از کارگردانی پروژه انصراف داد.

خروج اسکات دریکسون این سوال را در ذهن برخی مخاطبان به‌وجود آورد که او قرار است روی چه پروژه‌ای کار کند؛ سوالی که پاسخ آن را اکنون می‌دانیم. با توجه به گزارش وب سایت ورایتی، دریکسون قراردادی را برای بازنویسی و همچنین کارگردانی فیلم دلهره‌آور Bermuda به امضا رسانده است. کریس ایوانز (Chris Evans) هم الویت اول برای ایفای نقش اصلی است. این پروژه از سال ۲۰۱۳ میلادی در استودیوی فیلمسازی اسکای‌دنس در دست ساخت بود. در طول این سال‌ها حتی شایعه‌های مبنی بر حضور سمی ریمی (Sam Raimi) در تیم تولید به عنوان کارگردان و همچنین ایفای نقش اصلی توسط رایان رینولدز (Ryan Reynolds) به گوش رسید. جدیدترین نسخه‌ی فیلمنامه را کریس مک‌کنا (Chris McKenna) و اریک سامرز (Erik Sommers) نوشته‌اند.

کارگردان فیلم Doctor Strange قرار است با همکاری رابرت کارگیل (Robert Cargill) جدیدترین فیلمنامه را بازنویسی کرده و نسخه‌ی نهایی را آماده کند. با توجه به اندک اطلاعات موجود، فیلم Bermuda اثری اکشن و ماجراجویی بوده و داستان آن در منطقه‌ی اسرارآمیز دریای کارائیب جریان دارد؛ جایی که هواپیماها و کشتی‌ها به شکل مرموزی غیب می‌شوند. در ضمن دیوید الیسون (David Ellison)، دینا گلدبرگ (Dana Goldberg)، دان گرینجر (Don Granger)، بانی کورتیس (Bonnie Curtis) و جولی لین (Julie Lynn) به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نظارت می‌کنند. دریکسون در کنار نویسنده و کارگردان بودن، تهیه‌کننده‌ی اجرایی هم هست.

اگرچه اسکات دریکسون دیگر کارگردانی Doctor Strange in the Multiverse of Madness را بر عهده ندارد اما به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در جریان ساخت حضور خواهد داشت. همچنین طی چند وقت اخیر شایعه‌هایی مبنی بر بازگشت سم ریمی (Sam Raimi) به مارول و کارگردانی قسمت دوم Doctor Strange منتشر شد. این موضوع هنوز رسمی نشده اما دریکسون در یکی از مصاحبه‌های خود از چنین تصمیمی حمایت کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments