انیمیشن بنیامین به صورت اینترنتی در سامانه‌ی عماریار منتشر شد

این انیمیشن بیش از ۵ میلیارد تومان فروش داشته است

انیمیشن بنیامین

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سایت عماریار، انیمیشن بنیامین از روز ۲۰ خرداد ماه به صورت اینترنتی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

بنیامین یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینمای ایران محسوب می‌شود که در حال حاضر از طریق سامانه‌ی نمایش آنلاین عماریار به نمایش عموم درآمده و کاربران این سامانه می‌توانند از دیدن آن لذت ببرند. این انیمیشن جذاب توانسته بیش از ۵ میلیارد تومان در سینما تیکت فروش داشته باشد. بنیامین در مناطق و شهرهای فاقد سینما، به لطف سامانه‌ی عماریار، مبلغ ۳۱۲ میلیون تومان فروش داشته و در سی ‌و هفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر جایزه‌ی تجلی اراده‌ی ملی و در سی ‌و ‌دومین جشنواره‌ی بین‌المللی کودکان و نوجوانان جایزه‌ی بهترین انیمیشن سینمایی را به‌دست آورده است.

داستان این انیمیشن راوی ماجراهای آشر و بنیامین است که دوست صمیمی یکدیگر محسوب می‌شوند. اتفاق اصلی از جایی شروع می‌شود که به‌خاطر خرابکاری آشر، سربازان پادشاه آن منطقه مادر بنیامین را اسیر می‌کنند. در ادامه، بنیامین تصمیم می‌گیرد مادرش را نجات دهد و به همین خاطر به سفری پرچالش و خطرناک می‌رود. او به همراه دوستش، آشر، درگیر ماجراها و فراز و نشیب‌های بسیاری می‌شود.

افرادی که به دیدن انیمیشن بنیامین علاقه‌مند هستند، می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ی عماریار، از دیدن آن لذت ببرند. همچنین، کد تخفیف benyamin برای مخاطبان در نظر گرفته شده که با استفاده از آن می‌توانند از ۵۰ درصد تخفیف اشتراک سه ماهه برخوردار شوند. انیمیشن بنیامین از روز ۲۰ خرداد ماه در سایت عماریار در دسترس قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا