تاریخ انتشار فصل اول Beastars روی نتفلیکس اعلام شد

انیمه‌ی سریالی Sol Levante چند روز پس از Beastars در دسترس قرار می‌گیرد

تاریخ انتشار فصل اول Beastars

شرکت نتفلیکس با انتشار یک بیانیه از طریق حساب کاربری خود در توییتر، تاریخ انتشار فصل اول Beastars را روی سرویس استریم خود اعلام کرد.

در شرایطی که شرکت‌های کرانچی‌رول و فانی‌میشن پروداکشنز تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا سهم قابل‌توجهی را از مدیوم انیمه به‌دست آورند، نتفلیکس هم بیکار ننشسته است. این شرکت قصد دارد با تولید و پخش انیمه، طرفداران این نوع محصولات را به سمت خود جذب کند. در همین راستا، نتفلیکس چند روز قبل لیستی را منتشر کرد که شامل انیمه‌هایی می‌شد که در جریان ماه مارس در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. در این لیست نام‌های قابل‌توجهی وجود داشت که برای مثال می‌توان به انیمه‌ی سریالی Beastars و Castlevania اشاره کرد.

سریال Beastars اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی از طریق فوجی تی‌وی و پلاس‌اولترا در ژاپن در دسترس قرار گرفت و توانست تحسین منتقدان ژاپنی را برانگیزد. این انیمه‌ی سریالی از ایده‌ای شبیه به انیمیشن سینمایی Zootopia بهره می‌برد. شخصیت‌های داستان حیواناتی بوده که ویژگی‌های انسانی داشته و بدون در نظر گرفتن گوشت‌خوار یا گیاه‌خوار بودن در کنار هم زندگی می‌کنند. البته سریال Beastars در مقایسه با محصول دیزنی مقداری بی‌پرواتر بوده و تن تاریک‌تری دارد. شخصیت اصلی انیمه، یک گرگ ۱۷ ساله به نام لگوشی است که احساسات پیچیده‌ای را نسبت به یک خرگوش دورف به نام هارو پیدا می‌کند: از یک سو می‌خواهد او را شکار کند و از سوی دیگر به او علاقه‌مند شده است.

شرکت نتفلیکس با انتشار یک توییت، تاریخ انتشار فصل اول Beastars را روی سرویس استریم خود اعلام کرد. بر این اساس، علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۳ اسفند (مصادف با ۱۳ مارس) به تماشای این انیمه‌ی سریالی بنشینند. دیگر انیمه‌ی سریالی که تاریخ انتشار آن مشخص شده، Sol Levante نام دارد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان آن در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که محصول همکاری نتفلیکس و پروداکشن آی‌جی بوده و با دست کشیده شده است. این محصول همچنین اولین انیمه‌ی جهان خواهد بود که به‌صورت 4K HDR Native تولید می‌شود. علاقه‌مندان از تاریخ ۴ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۳ مارس) می‌توانند به سرویس استریم نتفلیکس مراجعه کرده و این انیمه را مشاهده کنند.

انیمه‌ی سریالی Castlevania همانطور که از نامش پیدا است اقتباسی از سری بازی‌های آن است. پس از اینکه همسر کنت دراکولا به اشتباه جادوگر شناخته شده و سوزانده می‌شود، او تصمیم می‌گیرد تا از مردم انتقام بگیرد. در نتیجه، ارتشی از شیاطین را فراخوانده و به نقاط مختلف اروپای شرقی حمله می‌کند. فصل سوم از اواسط اسفند ماه قابل‌تماشا خواهد شد. در ادامه می‌توانید لیست کامل انیمه‌ها را به همراه تاریخ انتشارشان روی سرویس نتفلیکس مشاهده کنید:

  • فصل سوم Castlevania – پانزده اسفند ماه (مصادف با ۵ مارس)
  • Beastars – بیست و سه اسفند (مصادف با ۱۳ مارس)
  • Lu Over the Wall – بیست و هشت اسفند (مصادف با ۱۸ مارس)
  • Altered Carbon: Resleeved – بیست و نه اسفند (مصادف با ۱۹ مارس)
  • Sol Levante – چهار فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۳ مارس)
  • 7Seeds: Part 2 – هفت فروردین (مصادف با ۲۶ مارس)
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا