#مهسا_امینی

رونمایی از بتموبیل جدید تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم Batwoman

فصل دوم همچنان برای پخش در اوایل سال اتی میلادی برنامه‌ریزی شده است

تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم Batwoman

تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم Batwoman که ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شدند، بتموبیل جدید را برای نخستین بار به نمایش می‌گذارند.

نخستین سریال لایو اکشن بتوومن که با نام Batwoman شناخته می‌شود، طی ماه‌های گذشته فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است. یکی از موانع، همه‌گیری ویروس کرونا بود که باعث شد فصل اول مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرود و فاز فیلمبرداری فصل دوم هم با مشکلاتی روبرو شود. دومین مانع، انصراف روبی رز (Ruby Rose) از ادامه‌ی همکاری بود. او که نقش اصلی را بر عهده داشت، ظاهرا به دلیل سختی‌ها و چالش‌های فراوان تصمیم گرفت نقش کیت کین را کنار بگذارد. سومین مانع هم یافتن یک راه حل برای جایگزین کردن رز بود. تیم تولید نهایتا تصمیم گرفت کیت را به طور کامل حذف کرده و شخصیت جدیدی را به داستان اضافه کند.

تصاویر پشت صحنه‌ی فصل دوم Batwoman که ساعاتی قبل در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شدند، بتموبیل جدید را برای نخستین بار به نمایش می‌گذارند. مطابق انتظار، رنگ بدنه مشکی است اما در بخش‌های مختلف خودرو، به خصوص اطراف چراغ جلو شاهد برچسب‌های قرمز رنگی هستیم. لوگوی بتمن هم با رنگ قرمز روی کاپوت چسبانده شده است. در ادامه می‌توانید این عکس‌ها که تعدادشان به رقم پنج می‌رسد را مشاهده کنید:

بتموبیل همیشه نقش مهمی در فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده بر اساس کمیک بوک‌های بتمن داشته است؛ زیرا شوالیه‌ی تاریکی یا دیگر متحدانش از جمله بتوومن قادر به پرواز نبوده و خودروی مخصوص سریع‌ترین روش برای رسیدن به مقصد مورد نظر به شمار می‌رود. همین اهمیت بالا هم باعث شد تا سازندگان اقتباس‌ها برای طراحی خودروی مخصوص بروس وین از المان‌های منحصر به فردی استفاده کنند. برای مثال، کریستوفر نولان (Christopher Nolan) ترجیح داد بتموبیل سه‌گانه‌اش به یک تانک شباهت داشته باشد. در ضمن، اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، کیت کین در فصل نخست Batwoman از موتور سیکلت برای جابجایی استفاده می‌کرد.

شخصیت اصلی و جدید سریال، رایان وایلدر نام دارد و وظیفه‌ی ایفای نقشش هم به جاویسیا لزلی (Javicia Leslie) سپرده شده است. پیش از این می‌دانستیم او در بخش‌های آغازین فصل دوم از لباس مخصوص کیت کین استفاده می‌کند اما به تدریج صاحب لباس مخصوص به خود می‌شود. تصاویری هم که اخیرا منتشر شده‌اند، استفاده از وسیله‌ی نقلیه‌ی اختصاصی را تایید می‌کنند. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت تیم تولید تمام تلاش خود را انجام داده است تا نسخه‌های جدید و قدیمی بتوومن تا جای ممکن هیچ شباهتی به یکدیگر نداشته باشند.

فصل دوم Batwoman برای پخش در ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۲ دی الی ۱۲ بهمن) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا