تیزر فصل دوم سریال Batwoman یک ابرقهرمان متفاوت را معرفی می‌کند

با حضور ریان وایلدر و بت‌وومن!

شب گذشته تیزر فصل دوم سریال Batwoman به معرض نمایش گذاشته شد که بر اساس آن، می‌توان انتظار یک بت‌وومن متفاوت را در فصل دوم یکی از جنجالی‌ترین سریال‌های شبکه‌ی The CW داشت.

اگر به خاطر داشته باشید بعد از مدت‌ها انتظار، اولین فصل از سریال بت‌وومن در شبکه‌ی CW در دسترس کاربران این شبکه قرار گرفت. هر چند که خیلی‌ها منتظر بودند تا این سریال بتواند ناکامی‌ها سایر آثار دی‌سی در قاب تلویزیون را پایان بدهد، اما خودش به یکی از ضعیف‌ترین سریال‌های اقتباسی از کمیک‌های DC تبدیل شد.

با این حال، برلانتی پروداکشنز، دی‌سی و همچنین شرکت برادران وارنر که مالکان و سرمایه‌گذاران این سریال به حساب می‌آیند، از بت‌وومن ناامید نشدند و به رغم تمام شکست‌های فصل اول این عنوان، ساخت فصل دوم سریال Batwoman را در دستور کار خود قرار دادند.

اگر به خاطر داشته باشید در فصل اول رابی رز مسئولیت ایفای نقش بت‌وومن را برعهده داشت اما نبا به دلایلی، تصمیم گرفت که از حضور در این سریال برای همیشه انصراف دهد! اقدامی که سر و صدای بسیاری به پا کرد. با این حال، باز هم سازندگان این سریال تصمیم داشتند تا به حرکت رو به جلوی خود، ادامه دهند.

آن‌ها، جاویسیا لزلی را به عنوان بت‌وومن جدید برای حضور در فصل دوم سریال Batwoman انتخاب کردند؛ بازیگر ۳۳ ساله‌ای که چندان کارنامه‌ی خاصی ندارد اما به واسطه‌ی حضور در سریال God Friended Me توانست توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کند.

شب گذشته اما تیزر جدید فصل دوم سریال Batwoman منتشر شد که بر اساس آن، می‌توانیم انتظار معرفی یک بت‌وومن متفاوت و پرانرژی‌تر را در این سیزن داشته باشیم. شما می‌توانید این تیزر کوتاه را در بالای صفحه تماشا کنید.

فصل دوم سریال بت‌وومن قرار است که در تاریخ ۱۷ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۲۸ دی‌ماه سال جاری) از طریق شبکه‌ی The CW پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا