#مهسا_امینی

پروتاگونیست جدید در نخستین تصاویر فصل دوم Batwoman

پخش قسمت‌های جدید اوایل سال آینده‌ی میلای آغاز خواهد شد

نخستین تصویر فصل دوم Batwoman

جاویسیا لزلی هنرپیشه‌ی آمریکایی ساعاتی قبل نخستین تصویر فصل دوم Batwoman را به اشتراک گذاشت که پروتاگونیست جدید را نشان می‌دهد.

با آغاز فصل جدید یک سریال معمولا لیست شخصیت‌های مکمل دچار تغییر می‌شود. تعدادی از قدیمی‌ها کنار رفته و جای خود را به نام‌های تازه‌وارد می‌دهند. با این حال، کمتر کسی به یاد دارد شخصیت اصلی یک اثر با آغاز فصل جدید تغییر یابد؛ اتفاقی که به‌زودی در Batwoman شاهد خواهیم بود. روبی رز (Ruby Rose) هنرپیشه و مدل استرلیایی اواخر اردیبهشت امسال بنا به دلایلی از حضور در ادامه‌ی سریال انصراف داد. در پی این اتفاق، تیم تولید به بررسی دو گزینه پرداخت: یافتن یک بازیگر جدید برای تقش کیت کین یا معرفی پروتاگونیستی کاملا تازه.

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوهای برادران وارنر، دی‌سی اینترتینمنت و همچنین کارولاین درایس (Caroline Dries) شورانر Batwoman در ابتدا قصد داشتند یک بازیگر جدید انتخاب کرده و نقش اصلی را به او بسپارند اما در ادامه دیدگاهشان تغییر و از یک پروتاگونیست کاملا جدید رونمایی کردند. این شخصیت تازه‌نفس، رایان وایلدر نام داشته و علی‌رغم برخورداری از استعداد بسیار بالا در مبارزات، هیچ گونه خط قرمز اخلاقی‌ای ندارد. همین ویژگی هم او را به فردی خطرناک تبدیل کرده است. در ضمن، او تقریبا تمام سال‌های زندگی خود را به تنهایی گذراند و فردی را در کنارش نداشت تا مسیر درست را نشان دهد. از همین رو، در مواجهه با مشکلات گاها تصمیمات اشتباهی را اتخاذ می‌کند.

جاویسیا لزلی (Javicia Leslie) هنرپیشه‌ی آمریکایی ساعاتی قبل نخستین تصویر فصل دوم Batwoman را از طریق حساب کاربری‌اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این عکس، لزلی را در حالی نشان می‌دهد که به صورت آزمایشی لباس بتوومن را به تن کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، تفاوت قابل‌توجهی میان لباس او و لبای روبی رز به وجود نیامده اما لزلی در بخش کپشن تاکید کرد لباس اصلی‌اش دچار تغییراتی خواهد شد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بازیگر سریال God Friended Me اولین زن رنگین ‌پوستی است که نقش بتوومن را جلوی دوربین ایفا می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث و همچنین سه عکسی که از پشت صحنه‌ی فصل دوم تهیه شده‌اند را مشاهده کنید:

با توجه به اطلاعاتی که در جریان پنل Batwoman در رویداد آنلاین DC Fandome به اشتراک گذاشته شد، رایان وایلدر در ابتدا نسخه‌ی قدیمی لباس را به تن می‌کند اما در ادامه و طی اتفاقاتی که رخ می‌دهد، تغییراتی روی آن اعمال خواهد کرد. اینکه تغییرات مورد بحث چه مواردی هستند به صورت رسمی مشخص نیست. با این حال، یک مورد را با قطعیت می‌دانیم: تغییراتی که در لباس بتوومن ایجاد می‌شوند به گونه‌ای خواهند بود که روی رنگین پوست بودن وایلدر و همچنین دیگر جنبه‌های هویتی‌اش تمرکز داشته و مانور دهند.

فیلمبرداری فصل دوم Batwoman از اوایل ماه جاری میلادی آغاز شده و در صورت به وجود نیامدن مشکل خاصی، قسمت‌های جدید در ژانویه‌ی سال آینده (مصادف با ۱۲ دی الی ۱۲ بهمن) روی آنتن خواهند رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا