نقشه جدید بازی Battlefield V از روی نقشه Battlefield 3 ساخته شده است

تجربه جنگ جهانی دوم در فضایی آشنا

نقشه جدید بازی Battlefield V از روی نقشه Battlefield 3 ساخته شده است Masoudezt ۰ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
نقشه جدید بازی Battlefield V

نقشه جدید بازی Battlefield V فردا، تحت عنوان Operation Underground در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

همانطور که از نام این نقشه پیداست، قسمت عمده آن را فضای زیرزمینی، به‌ ویژه تونل‌های مترو متروکه در آلمان تشکیل می‌دهند. در صورتی که محیط این نقشه برای شما هم آشناست، باید به این نکته توجه داشته باشید که استودیو دایس آن را به عنوان جانشینی برای نقشه Operation Metro در بازی Battlefield 3 به مخاطبان خود معرفی کرده است.

استودیو دایس، در مورد نقشه جدید خود اینگونه نوشته است:

باتوجه به اینکه طراح نقشه Metro، مسئولیت طراحی نقشه جدید را برعهده داشته، در Operation Underground همان نبرد نزدیک و پرجنب و جوش، در محیطی کاملا آشنا حفظ شده است؛ همچنین راهروهای بازیکی که باعث یکنواخت شدن نبرد می‌شد و رقابت را از حالت جذاب خود خارج می‌کرد در این نقشه حذف شده‌اند. علاوه بر این موارد، راه‌های کناره‌ای در محیط قرار داده شده که جنب و جوش گیم‌پلی را افزایش داده و هیجان بازی را دوبرابر می‌کند.

در نقشه جدید بازی Battlefield V بازیکنان می‌توانند در حالت‌های Conquest، Squad Conquest، Breakthrough، Team Deathmatch و Rush با یکدیگر رقابت کنند. نقشه مترو در بازی Battlefield 3 یکی از نقشه‌های پرطرفدار در بخش چندنفره بود و هم‌اکنون، بازیکنان Battlefield V هم می‌توانند به نسخه‌ای اصلاح شده از این نقشه دسترسی داشته و حال و هوای جنگ نزدیک و هیجان انگیز آن را تجربه کنند. قطعا گیر کردن در تونل‌های باریک و قرار گرفتن زیر آتش دشمن در فضاهای تنگ و تاریک این نقشه، مانند نقشه مترو استرس و هیجان خاص خود را به خوبی به بازیکن انتقال خواهد داد.

به‌روزرسانی نقشه Operation Underground در تاریخ 3 اکتبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد نقشه جدید و فضای آن‌ چیست؟ آیا نبردهای نزدیک برای شماهم جذابیت بالایی دارد؟ نظرات خود را در این مورد با ما و سایر کاربران سرگرمی به‌ اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا