#مهسا_امینی

اولین اطلاعات و تصاویر Battlefield Mobile منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۵ می‌رسد

اولین اطلاعات و تصاویر Battlefield Mobile منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
تصاویر Battlefield Mobile

شرکت الکترونیک آرتز چندی پیش اولین تصاویر Battlefield Mobile را در فروشگاه گوگل پلی به اشتراک گذاشت که از گیم پلی تهیه شده‌اند.

دایس اوایل اردیبهشت سال جاری یک پست در وب سایت رسمی خود منتشر کرد و به واسطه آن، به طرفداران اطمینان خاطر داد نسخه جدید بتلفیلد به‌زودی رونمایی می‌شود. اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson) مدیر کل استودیو همچنین گفته بود یک بتلفیلد برای تلفن‌های همراه هوشمند ساخته می‌شود. او اطلاعات چندانی را فاش نکرد و تنها گفت بازی مزبور هیچ ارتباطی با Battlefield 2042 نداشته و وظیفه توسعه‌اش روی دوش Industrial Toys (یکی از استودیوهای زیرمجموعه الیکترونیک آرتز) قرار دارد.

Industrial Toys و الکترونیک آرتز اولین تصاویر و اطلاعات Battlefield Mobile را در فروشگاه گوگل پلی منتشر کرد. با توجه به متن، بازی مزبور از دوربینی از اول شخص بهره برده و سعی دارد نبردهای سرشار از هیجان و انفجاری که مجموعه بتلفیلد به واسطه‌اش شناخته می‌شود را اینبار روی تلفن‌های همراه به ارمغان بیاورد. ناشر در ادامه گفت بازی نه تنها مد و نقشه‌های جدیدی را شامل می‌شود، بلکه مزبور مدها و نقشه‌هایی را در خود جای داده که قطعا برای طرفداران پروپاقرص مجموعه آشنا است. آن‌ها وارد جزئیات نشده و فاش نکردند کدام نقشه‌ها و مدها بازمی‌گردند.

Battlefield Mobile در دوران مدرن جریان داشته و کاربران حین شرکت در رقابت‌های چندنفره آن می‌توانند از سلاح‌هایی استفاده کنند که بر اساس واقعیت طراحی شده‌اند. به این مورد باید گجت‌هایی را افزود که می‌توانند ورق را برگردانند. سازندگان بازی در بخش دیگری از توضیحات خود فاش کردند کاراکترهای این بازی در چهار دسته تهاجمی، پشتیبانی، پزشکی و شناسایی تقسیم می‌شوند. کاربر پس از انتخاب کاراکتر خود می‌تواند سلاح‌ها، تجهیزات و گجت‌هایش را شخصی‌سازی کند. ظاهرا شخصی‌سازی در اینجا خاتمه نیافته و امکان انتخاب اسکین‌های مختلف هم فراهم شده است. در ضمن، آیتم‌های موجود در بازی قابل‌آپگرید هستند.

محصول جدید استودیو Industrial Toys یک بخش به نام War Heroes را در خود جای داده است. با توجه به توضیحات، این بخش نه تنها اطلاعاتی را با محوریت سرگذشت کاراکترها در اختیار کاربر قرار می‌دهد، بلکه او را برای حضور در نبرد آماده می‌کند؛ نبردهایی عظیم که شامل وسائل نقلیه مختلف مانند تانک و موتور چهارچرخ می‌شود. سازندگان همچنین تاکید دارند محیط‌ها تخریب‌پذیر هستند؛ به طوری که کاربر می‌تواند با استفاده از تانک یک ساختمان را به صورت کامل نابود کرده و بدین ترتیب، رقبای خود را به کام مرگ بفرستد.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، توسعه‌دهندگان و شرکت ناشر هیچ اشاره‌ای به مدها یا تعداد کاربران یک رقابت نداشته‌اند اما مدعی شده‌اند کاربران حین یک رقابت از آزادی عمل برخوردار بوده و می‌توانند استراتژی‌های مختلف خود را پیاده‌سازی کنند.

Battlefield Mobile در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس قرار می‌گیرد. آن دسته از طرفدارانی که علاقه‌ای به انتظار ندارند، می‌توانند برای تجربه نسخه آزمایشی اقدام کنند؛ نسخه‌ای که در پاییز امسال برای کاربران دو کشور اندونزی و فیلیپین منتشر می‌شود. برای ثبت نام می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

به لطف ترندی که در بازار موبایل به وجود آمده، Battlefield Mobile به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده و دارای بتل پس و خرید‌های درون‌برنامه‌‌ای خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا