الکترونیک آرتز: بازی Battlefield 6 ایده‌های دیوانه‌کننده و بلندپروازانه‌ای دارد

مبارزه‌ای حماسی در انتظار شماست

بازی Battlefield 6

لورا میلی، مقام ارشد شرکت الکترونیک آرتز، از جزئیات بازی Battlefield 6 می‌گوید.

در بین بازی‌هایی که برای کنسول‌های نسل بعدی ساخته می‌شوند، نسخه‌ی جدید Battlefield هم حضور دارد. در ادامه‌ی این خبر و اعلام عرضه‌ی بتلفیلد بعدی در سال ۲۰۲۱، مقام ارشد شرکت الکترونیک آرتز در مورد جزئیات اولیه‌ی این بازی مورد انتظار صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است. او می‌گوید Battlefield 6 ایده‌های دیوانه‌کننده و بلندپروازانه‌ای دارد و قرار است مبارزه‌ای حماسی برای بازیکنان ارائه کند.

لورا میلی در کنفرانس EA Play Live 2020 که به‌تازگی برگزار شد، اعلام کرد از درخشیدن استودیوی DICE و توسعه‌ی بازی‌های ویدیویی این شرکت حمایت می‌کند. او می‌گوید:

ایده‌های استودیوی ما دیوانه‌کننده و بلندپروازانه است و این ایده‌ها به واقعیت می‌پیوندند. DICE در طول توسعه‌ی کنسول‌های بازی در نسل‌های مختلف محتوای ممتازی برای در قالب صوت و تصویر ارائه کرده است. برخلاف تجربه‌ای که قبلا ارائه کرده‌ایم و انتظار داشته‌اید، ما درحال ساخت مبارزاتی حماسی هستیم.

با توجه به خبر عرضه‌ی Battlefield 6 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس وان و ادعای مقام ارشد الکترونیک آرتز، انتظار می‌رود شاهد اثری هیجان‌انگیز و با کیفیت باشیم که نمای منحصر‌به‌فردی از Battlefield را به کاربران ارائه می‌دهد. از طرفی دیگر، پیش‌تر استودیوی دایس اعلام کرده بود که هواداران تا پیش از سال ۲۰۲۲ میلادی میزبان بازی جدید Battlefield نخواهند بود. الکترونیک آرتز گفته این بازی مورد انتظار در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود.

هنوز اطلاعاتی در مورد بخش داستانی Battlefield 6 منتشر نشده، اما می‌توانیم در سال ۲۰۲۱ میلادی منتظر عنوان بعدی این فرنچایز محبوب و انتشار آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا